Murat Hançer Yazdı; Senin Siyasetin Batsın !!

Murat Hançer Yazdı; Senin Siyasetin Batsın !!

ABONE OL
31 Ağustos 2022 22:00
Murat Hançer Yazdı; Senin Siyasetin Batsın !!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Murat Hançer Yazdı; Senin Siyasetin Batsın !!

Evet Sevgili okurlarım, Senin yaptığın siyaset batsın, bundan aylar önce yazmıştım Ağrı’nın kurum müdürleri içerisinde memleketine sahip çıkan hemşehrilerinin yanında olan memleketin çıtasını her zaman yukarı taşıyan tek Müdür Kenan Engin diye.. Ne oldu neyini beğenmedin de aldırdın acaba bilmiyorum. Ama şöyle biraz düşündüm de acaba siyasette rakip olarak mı gördün ki.. Olabilir bugün seçim olsa senin alacağın belli malum olduğun yerden, aldığın oyda belliydi. Ama şuna emin ol Kenan Engin aday olsa seni ona katlar buda bir gerçek. Memlekette beş sıfır yapan bir parti ne yazık ki senin ve senin gibi şakşakcıların yüzünden memlekette bitti.. Hadi kendinize acımadınız bari bizler gibi memleket toprak bayrak sevdası olanlara acısaydın ama nerde… Sen egondan almışsın, edinilen bilgilere göre iki üç tane gazeteciyi almışsın vur o yana vur bu yana oynuyorsun Ağrı’da Tarımı çağ atlatan kişi ya, ne istediniz benim memleketimin  tarımcısından ? Hayvancılığından Meyvecilik Projesi, Jeotermal Sera Projesi, Gıda Kent Projesi, Tarım Park Projesi, Çilek Projeleri,  Ahırlar Projeleri, 750 bin Koyun projeleri daha sayamadığım nice projeler.

Ha bide İmamları torpilli dilekçe yazarak torpille atamaya kalkıyorsun, yazık ya yazık ! Bu milletin ahını nasıl vereceksin gelip mecburiyet caddesinde belirlediğin esnafı ziyaret ediyorsun, şak şak şok şok alkış tamam.

Ne demiş kurban olduğum ALLAH’ım bana neyle gelirseniz gelin ama kul hakkıyla gelmeyin.. Ya sizin yeriniz yok yeriniz Ağrı’ya Aşık bu insan Ağrı için herşeyini veren gecesini gündüzüne katan Ağrı’ya ve Ağrı halkına yardımcı olan bir insan Ağrı’lı ve yerli müdür olmasın atımı iyi oynatayım diyorsun sende haklısın…

Yazık vallahi billahi yazık senin gibi insanlar bitiriyor Sayın Cumhurbaşkanımızı, sizlerin yüzünden şimdi Recep Tayyip Erdoğan dediler mi aman aman, daha ben burada yazmak istemiyorum ne kelimeler diyorlar bakmayın bir iki tane şakşakcının alkış yapmasına neler diyorlar neler düşünün.. Bizim gibi fanatik milliyetçiler bile şu anda oyumuzu kime kullanacağız diye düşünüyorlar ha hep çantada keklik gördüğün..

Şunu da söyleyeyim Ağrı’dan aldığın oylar sanma ki senindir, vallahi billahi senin değil Reisindi.. Onuda senin gibiler bitirdi.

Bak senin düşüncen nedir bilmiyorum ama Ağrı Halkı MÜDÜRÜNÜ GERİ İSTİYOR !! ANKARA AĞRI’YA BİR BUÇUK SAATTİR. Haydi Ağrı Ankara’ya dedik mi EVVEL ALLAH AĞRI’YI TAŞIRIZ ANKARA’YA. BU MEMLEKET VE BU MEMLEKETİN EVLATLARI SAHİPSİZ DEĞİLDİR. TABİ DÜŞÜNCELERİNİZ ŞUDUR SİZİN NASIL OLSA DAHA GİDİP AĞRIDAN SEÇİLMEM MÜMKÜN DEĞİL NE YAPAYIM AĞRI’DA BU PARTİYİ BİTİREYİM DÜŞÜNCESİNDESİN VESSELAM…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi