Murat Hançer Yazdı ”Sayın Vekilimiz Sayın Baba Valimiz Teşekkürler ”

Murat Hançer Yazdı ”Sayın Vekilimiz Sayın Baba Valimiz Teşekkürler ”

ABONE OL
31 Ağustos 2022 21:58
Murat Hançer Yazdı ”Sayın Vekilimiz Sayın Baba Valimiz Teşekkürler ”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Evet evet sevgili okurlarım bazen yazı yazdığımda tepki alıyorum benim Gazeteciliğime dil uzatılıyor, olsun eleştirilmeye hazırım ben. Her zaman gerçekleri de yazmaya devam edeceğim, gerçekleri yazdıkça da bu güzelim Memleketim Ağrı’mda da sevilmeye gerçekleri yazdığım için bana destek olan İklimi Sert İnsanı Mert olan Ağrı’lı kardeşlerime de teşekkür ediyorum.

Burada da Sayın Vekilim’e Sayın Baba Valime emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Yıllardır Ağrı’mın sorunu olan Doğalgaza nihayet başlandı. Yani anlayacağınız kazma vuruldu, Allah’ım emeği geçenlere başta dediğim gibi Ak Parti Ağrı Millet Vekili Sayın Cesim Gökçe’ye baba Valimiz Sayın Musa Işın’a ve emeği geçenlere Ağrı halkı adına şükranlarımı sunuyorum Allah razı olsun. Bakın bir işi yaptılar, insanlar seviniyor dua ediyor bu mübarek günde ne kadar güzel değilmi ? Ben Ağrı halkına tercümanlık yapıyorum. Sevgili Ağrı’lı kardeşlerimin ne istediklerini yazıyorum dile getiriyorum bazı kendini bilmez densizlere de şunu demek istiyorum benim yazdığım yazıları okumadan beni eleştirmeyin, ben Cello Bello değilim ben Ağrı’nın her zaman Ağrı’lı hemşerilerimin İftihar ettiği övündüğü Aşağı Küpkıran Köyündenim bu köydende Cello Bello çıkmamıştır, çıkmazda.

Her neyse muhattapta olmadık ya gelelim Şeker Fabrikasına Allah Vekilimizden razı olsun Şeker Fabrikamızıda çalışır duruma getirmek için çok uğraştı ve başardı. Ağrı Şeker Fabrikası çalışanları olarak ve Ağrı halkı olarak teşekkür ediyoruz. Evet gelelim Sağlık konusuna son birkaç gündür Ağrı’ya Sağlık çalışanı ve  Doktor atamaları yapılıyor. Sayın Vekilim Allah razı olsun güzel uğraş veriyorsun’da birde şu Hastane İnşaatına gel halkımızıda al beraber nereye istersen, gerek Cumhurbaşkanımıza gerek Başbakanımıza gerek Sağlık Bakanımza kime isterseniz bu halk sizinle birlikte ölmeye dahi gelir, bu inşaatı 2 veya 3 ay içerisinde faliyete geçirelim bu halkta seni baş tacı etsin Sayın Baba Valimizi nasıl baş atacı etmişse sizide baş tacı eder ve bunu başaracağınada eminim. Vekilim Ağrı halkı bunu bekliyor selam ve saygılarımla Allaha emanet olun..

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi