Murat Hançer Yazdı ; Savcı Sayan gelse ne olur ?

Murat Hançer Yazdı ; Savcı Sayan gelse ne olur ?

ABONE OL
31 Ağustos 2022 21:59
Murat Hançer Yazdı ; Savcı Sayan gelse ne olur ?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Evet Sevgili Okurlarım, Savcı Sayan gelse ne olur ?

– Savcı Sayan gelse çok şey olur. Bundan önceki yazımda yazmıştım, illa da merkez aday yinede sözümdeyim hep.

Merkez aday olmadı, yapacak bir şey yok. Yerel seçimlere start verildi. Ağrı Belediye başkanı aday adayları oluşmaya başladı. Herkes bir beklenti beklenti peşine düştü. O benim adayım bu onun adayı gibi bir süreç başladı. Kimi taraf tuttu, kimi tarafsız kaldı.  Tabi sizler gibi benimde gönlümde bir aday vardı. bu süreç devam etti, kirli kirli oyunlar, yalanlar dolaşmaya başladı. Falana verildi, filana verildi bir algı oluşturmaya başladılar. Tabi bunlar tutmadı acaba içimizde kaç kişi Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin dedi. Süreç biterken herkes ve bende 19 kişilik aday adaylarından birini beklerken aslında sürprizde bekliyorduk. Bir anda Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla sevgili hemşehrimiz Savcı Sayan’ın ismi çıktı. Tabi önce inanmadık çünkü müracaat yok her hangi bir açıklama yok.

Bir kaç saat sonra Sayın Savcı Sayan ismi doğrulandı. Bende ve Ağrı halkında da bir hayal kırıklığı bir hüzün oluştu. Bu bir şoktu inanın bu açıklamadan sonra bende bir baş ağrısı sormayın Şok oldum. Aday adayı arkadaşlardan arayanlar o gün gece saat 02.00’ye kadar telefonum susmadı tepki o kadar büyüktü ki anlatamam. O gün o tempodan sonra uyuya kalmışım sabah uyandım sosyal medyada o kadar tepki memlekette adam mı yoktu’da Savcı Sayan’a vermişler gibi.

Tepkiler gün geçtikçe azalmaya başladı, halkımız yumuşamaya başladı. Hizmetin geleceğine inanmış olacaklar ki Savcı Sayan’ın resimlerini paylaşmaya başladılar. Daha önceki merkez aday yazdığımda bir kaç tane aday adayı arkadaşımızdan tepki gelmişti. Neden merkez aday istiyorum diye yazı yazdığımdan dolayı. Neden şimdi Savcı Sayan diyorsunuz Vallaha hiç kimse kusura bakmasın bir zaman başkaları için Medyatik diyorlardı. Savcı Sayan dahada Medyatik iyide bir Belediye Başkanı olur, olacak kapasitede ve kişiliktedir.

Gelin ideolojilerimizi bir tarafa bırakalım Memlekete yatırım, Eğitim, Sosyal, Kültürel, İşsizlik gibi konuları kim aşar kim çalışır Vallaha kusura bakmayın Savcı Sayan çok şey yapar. Savcı sayan Belediye Başkanı seçilirse, tabi bu benim düşüncem Ağrı’yı yaşanılabilir bir şehir yapar bakın Savcı Sayan gider Bakanlardan zorla da olsa Ağrı’ya yatırımlar alır. Savcı Sayan bugün nereden bakarsan Kırkın üzerinde Belediye Başkanı tanır bu büyükşehir olsun diğer şehirler olsun Kırk yatırım demek. Benim sevgili kardeşlerim Bizde bu vekil birde böyle bir başkan olursa hizmete doyacağız hizmete. Bizler geleceğimiz açısından kendimizi düşünmeyelim çocuklarımızı düşünelim onların geleceği için gelin bir olalım Ağrı’ya hizmet zamanı, Ağrı’ya yatırım zamanı, Ağrı’yı ileri götürme zamanı, Ağrı’ya Kalkınma zamanı, Ağrı’da Savcı Sayan zamanı.

Ağrı bu gün Türkiye’de sondan ikinci İl. Ağrı şaha kalkmış bu şahlanışı üstlere çıkartma zamanı gelin birliktelik zamanı Allah aşkına bu fırsatı kaçırmayalım.

Vesselam.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi