Murat Hançer Yazdı ; Savcı Bey Bu İş Tamamdır

Murat Hançer Yazdı ; Savcı Bey Bu İş Tamamdır

ABONE OL
31 Ağustos 2022 21:59
Murat Hançer Yazdı ; Savcı Bey Bu İş Tamamdır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Evet sevgili okurlarım 31 Mart seçimlerine günler kala anketler araştırmalar Ağrı’da altüst oldu.

Cumhurbaşkanımızın Ağrı’ya gelmesi, Savcı Sayan’ın o güzel konuşmasıyla Ağrı halkının gönlünde taht kurarak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Bakanlarımla beraber Ağrı belediye başkan adayı Savcı Sayan’ın yanındayım ona desteğimiz sonsuzdur demesi ile beraber Ağrı’da halkın dilinde şimdi Savcı Sayan oluşmaya başladı.

Ağrı’da yapılan mitinglere bakılırsa AK Parti Savcı Sayan’ın bir anda Ağrılılar tarafından benimsendiği açık bir şekilde görülüyor. Eskiden AK Parti mitingi öyle kalabalık değildi oradaki otoriteler de bunun farkında varmış oldu, olacaklardır.

Ağrı’da Her aşiretten ve her kesimden gittikçe Akparti belediye başkanı adayı Savcı Sayan’a destek Çığ gibi büyüyor. Son zamanlarda devletin doğu ve güney doğuya iş adamları olsun devlet yatırımları olsun oldukça yoğunlaşmaya başladı. Bu nedenle olacak ki batıdaki Ağrılı işadamları da oraya akın ederek AK Parti Ağrı belediye başkan adayı Savcı Sayan’a destek vererek yatırım yapmak istiyorlar. Ağrı’da huzur oldu mu büyük yatırımlar yapacağız, Ağrı’da işsiz aşsız fakir insan kalmayacak diyorlar. Ağrı halkı da bunun bilincinin de olacak ki halkın dilinde Savcı Sayan kazandı diyerek dolaşıyorlar. Vesselam…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi