Murat Hançer Yazdı ; Kötü Muhalefet

Murat Hançer Yazdı ; Kötü Muhalefet

ABONE OL
31 Ağustos 2022 21:58
Murat Hançer Yazdı ; Kötü Muhalefet
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Evet sevgili okurlarım, Türkiye’de muhalefette siyaset yapmak, ana muhalefet, yalan muhalefet, kalleş muhalefe,t hain muhalefet.

Evet hepsi doğru, ya ben izledikçe insanlığımdan nefret ediyorum böyle siyaset mi olur ?  Böyle Genel başkan mı olur ? Böyle Milletvekilimi olur ?

Siyaset yaparsın, siyasetinde bir kanunu var, onuru var. Bu kadar onursuz olunmaz ki. Eskiden de siyaset vardı, siyasetçi vardı, muhalefet vardı her şeyin bir izahı vardı, şanı şerefi vardı. Şimdi nerede ? Halk bu insanları eskiden örnek alırdı, şimdi ise siyaset dedinmi yalan dolan menfaat başka bir şey yok.  Tabi dürüst siyaset yapanlar baş göz üstüne onlara dediğimiz yok. Muhalefet ne demek ; siyasette yönetme gücünü elinde bulundurmayan hükümet kurmaya katılmamış ancak mecliste seçmenlerini temsil etmeye devam eden, bir iktidarın politikasını eleştiren parti ya da partilerdir.

Tamam güzel, eleştir kendince doğruları söyle, proje üret hizmet bazında ülke bazında ona göre eleştir. Muhalefet ülkesinin, milletinin, menfaatleri doğrultusunda eleştirir. Şimdiki muhalefet ülkeyi nasıl yıkarım onun projelerini yapıyor sana oy veren insanlar ülkeni yık diye sana oy vermiyor.  Üç beş tane kendini bilmez sözde siyasetçi kendi içindeki pislikler yetmezmiş gibi bir de ülkeyi açık açık yıkmaya çalışan partilerle ittifak yapıp Türkiye Cumhuriyeti Devletini nasıl yıkarım onun hesabını yapıyor. Ha şunu bilin ki bu Ülke, Bu Bayrak yıkılmaz bu ülkede bu bayrak ilelebet böyle dalgalanacaktır. Koltuk sevdasına bu ülkeyi yıkamayacaksınız bu da böyle biline. Siyaset yaparken siyasetinde bir şerefi onuru gururu vardır. Bunlardan yoksun siyaset yapmayın bir insanda şeref onur gurur haysiyet namus Allah korkusu yoksa onun siyaset yapması etik değildir. burada sayın Kılıçdaroğlu’nu ileri sürerek kendi siyasetlerini söyleterek bu ülkeyi yıpratmalarına izin verilmeyeceğini bilmeleri gerek.

CHP içinde kendini bilmeyen milletvekilleri var ülkemizin küçük düşürülerek ülke hakkında ileri geri konuşup Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ne idüğü belli olmayan ülkelere şikayet ederek küçük düşürmeye çalışıyorlar. Bunlardan bazılarına bir çift sözüm olacak, CHP Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz Bey 11 Haziran 2014’te Musul’u işgal eden  IŞİD Türk konsolosluğunda 45 kişiyi rehin almıştı. Bunların içinde o zamanın Türk konsolosu olan Öztürk Yılmaz’da vardı. O zamanda Türkiye Cumhuriyeti’ni  yöneten Sayın Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti olarak neler yapıp oradan nasıl kurtarıldığınızı biliyoruz. Şimdi kalkıp Cumhurbaşkanım Sayın Recep Tayyip Erdoğan benim için ulandır diyorsun CHP’li milletvekili Öztürk Yılmaz, sen de bizim için bir ulansın. Sen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı sevsen de sevmesen de o Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanıdır.  O Türk Halkının Sevgilisi’dir Bir söz vardır “Ekmeğini yediğin, maaşını aldığın yere sırtını dönme” ee bunların yaptığı siyaset bu inanın bunları izleyip gördükçe insanlığımdan nefret ediyorum. Bunlara şunu diyorum benim Halkımın vergisiyle maaş alıyorsunuz ben hakkımı bu devlete vatana bayrağa ve bu halka kalleşlik edenlere  helal etmiyorum haram ediyorum. Eğer bu vatanı sevmiyorsanız sizleri zorla tutan yok kapı orada istediğiniz yere gidebilirsiniz. Vesselam

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi