Murat HANÇER Yazdı ; “İşte AK Parti’nin Vekil Adayları”

Murat HANÇER Yazdı ; “İşte AK Parti’nin Vekil Adayları”

ABONE OL
31 Ağustos 2022 21:59
Murat HANÇER Yazdı ; “İşte AK Parti’nin Vekil Adayları”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Evet Sevgili okurlarım, evvela bu seçim Ülkemize ve Memleketimize hayırlı olsun diyerek başlayalım. Biliyorsunuz Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları, bu seçim Ülkemiz için çok önemli, belli bir süredir hangi aday Milletvekili adayı olacak ilimizde merak konusuydu ve nihayetinde adaylar belli oldu. Bir kaç gündür hemşehrilerimize sordum, hep şunu duydum, “Memleketimize ve Ülkemize hayırlı olsun” diyorlar.

Gelelim adaylara birinci sırada Ekrem ÇELEBİ, ÇELEBİ Patnos İlçemizden değerli bir abimiz daha önce Milletvekilliği yapmış bir şahsiyet. Benim kendi kanaatim Ağrı’ya çok yararı olacak, Ağrı’ya çok çalışacak. Bazı görüştüğüm kardeşlerimiz efendim Patnos’u Paris yapmış evet doğru Patnos’u Paris yapmış helal olsun Ağrı’ya ne yapmış Ağrı’ya da çok şey yapmış. Ekrem Çelebi dönemide Merkezi Milletvekilide vardı çalışsaydı o dönem Çelebi Ağrı’ya çok para aktarıyordu. Ağrı’da gelişsin Ağrı’ya yatırım yapılsın gelen paraları eften püften işlerde kullanmasaydılar o zaman Ağrı’da hizmet alırdı diye düşünüyorum. Patnos halkı gerçekten çok şanslı Ekrem Çelebi gibi biri vekil olacak umarım Patnos halkı Ekrem çelebiye bu yaptıkları hizmetin karşılığını verirler. Ben Ekrem Çelebiye çok güveniyorum seçilip meclise giderse Ağrı’yı hak ettiği yere getirecektir. Patnos’a yaptığı hizmetten Ağrı’ya da yapacaktır. Gelelim İkinci sıra adayı Adaya Abbas Aydın. Aydın Ağrı’da bir markadır, AK Partinin kurucularından iki dönem İl başkanlığı yapmış ve ilimize katkıda bulunmuş, hizmetlerde bulunmuş şimdi nasip olur Milletvekili olarak Meclise gönderirsek çok büyük hizmetler edecektir. Ağrı’ya ve ilçelerimize bir konuşmamızda bana bir şeyler söylemişti hizmetle ilgili Allah nasip ederse vekil seçildikten sonra kendisine hatırlatacağım.

Gelelim Ağrı’nın Çiçeği, Ağrı’nın Gülü Kardeşim Üçüncü sıra adayımız Dilan Özmen Özgün’e Ağrı’da AK Parti Kadın Kollarına gelmesiyle birlikte Ağrı’da kadınların sevgisini kazanarak AK Parti Kadın kollarında büyük canlılık yaratmış Ağrı’da siyasette kadının önemini artırmış AK Partiye büyük katkı sağlayacak Meclise gittiği taktirde Ağrı’nın üzerine Güneş doğacak Ağrı’ya hizmetlerini bir bir sıralayacak Ağrı’ya yakışan şeyler yapacak.

Gelelim dördüncü sıra adayı Erhan TENEKECİ. Daha önce Özel İdarede yaptığı çalışmalara baktık mı kendini ispatlamış sevilen, Çalışkan, dürüst ve fedakar birisi. Eleşkirt’te Sevilen sayılan bir değerdir Erhan Tenekeci. Gelelim asıl işe AK Parti Kadrolarına bu iş çalışmayla olur birlik ve beraberlikle olur bakın 106 Aday Adayı vardı. Bunların içinden Dört aday öne çıktı ve aday oldu şimdi geriye kalan aday arkadaşlarda Ağrı’ya gelip çalışmaları lazım bana vermediler diyerek dönüp gitmeleri yanlış olur. Birlikten çok şey doğar bu işin yarınıda var, yarın tekrar seçim oldu mu ben adayım demekle olmaz şimdi adaydın, çalışacaksın unutmayalım tarihler her şeyi anlatır…

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi