Murat Hançer Yazdı ; İsmail Öncel’e Tam Puan

Murat Hançer Yazdı ; İsmail Öncel’e Tam Puan

ABONE OL
31 Ağustos 2022 22:00
Murat Hançer Yazdı ; İsmail Öncel’e Tam Puan
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Evet Sevgili Okurlarım,

Belediye Başkanlığı seçimleri bitti. Seçimlerden sonra Ağrı Belediye Başkan Yardımcıları kim olacak diye bir beklenti vardı. Uzun bir süreden sonra Ahmet Tunç’un ardından Ağrı Belediye Başkan Yardımcılığına Ağrı doğumlu İsmail Öncel atandı.

İsmail Öncel 10.03.1981 yılında Ağrı’nın Karasu köyünde dünyaya gelen, iyide bir Eğitimci. Eğitimci kimliğiyle başarılı çalışmalarıyla her zaman kendisini takdirle izlemişizdir. Ağrı
Belediye Başkan Yardımcılığına atanması ile beraber Ağrı Belediyesi’ne bir canlılık getirdi.

Gerek belediye çalışanlarında olsun, gerekse Ağrı halkı olsun İsmail Öncel’den oldukça memnun görünüyor. Ağrı Belediye çalışanları ve müdürleri de oldukça memnun.

Güler yüzüyle, mütevazılığıyla gerçekten kendisini Başkan Yardımcılığı koltuğunda Ağrı’ya hizmet etmesinden dolayı daha çok sevmeye başladık. İşimizi severek yapıyoruz, daha güzel işler yapmaya çalışıyoruz, diye duygularını dile getirmekten de hiç geri durmayan Öncel, halkın içinde büyük ilgi görmeye başladı.

Geldiği günden itibaren sahadaki çalışmalara bire bir temas ederek her seferinde Başkanımız Sayın Savcı Sayan’ın talimatıyla hizmet etmeye geldim, Başkanımız Savcı Sayan’ın ‘Ağrı’yı Doğu’nun Yıldızı Yapacağım’ düsturuyla hareket ederek ve bunu sürekli vurgulayarak Başkanına olan sadakati, işindeki liyakatiyle çalışmalarını sahada olsun, saha dışında olsun aralıksız sürdürüyor. Gösterdiği teveccühle şimdiden halkın gönlünde taht kurdu.

Bazı vatandaşlarımız bana şunları söyledi “Makamına gittiğimizde bizi öyle karşılıyor ki,  güleryüz göstererek, çay-kahve ısmarlayarak bizleri uğurluyor. Yapılacak işimizi anında yaparak, yapılmayacak işimiz varsa onları da yaptığı konuşmayla olsun nedenleriyle olsun bizleri ikna ederek, bizlere bir değer vererek uğurluyor. Bizler böyle yöneticiler istiyoruz ve kendisini seviyoruz. Biz sevdik daha da seveceğiz inşallah”.

Bende vatandaşlarımızla aynı duyguyu yaşıyor onlara katılıyorum. İnşallah başta Ağrı Belediye Başkanımız Sayın Savcı Sayan olmak üzere sonra yardımcıları, personeli ve biz Ağrılı vatandaşlar olarak gerekli yardımları ve desteği verirsek ben buna kalpten inanıyorum, “Ağrı Doğu’nun Parlayan Yıldızı” olacak biraz sabır sadece, sabır.

Bu iş sihirbaz işi değil hokus pokus demeyle olmaz sabır, sabır, sabır vesselam…

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi