Ana Sayfa / GÜNDEM / Murat Hançer Yazdı ; İsim Vermiyorum Siz Anlayın !

Murat Hançer Yazdı ; İsim Vermiyorum Siz Anlayın !

Sevgili okurlarım, sizlere hangi birini anlatayım diye düşünürken önüme her seferinde bir şeyler çıkıyor.
Sayın Valimiz Süleyman Elban zamanından başlamak istiyorum, ardından bu güne geleceğim.
Kayyum Dönemi Sayın Valimiz ve o dönemin belediye başkan vekili Süleyman Elban tarafından herkesin malumudur güzel işler yapıldı. Bu işler Süleyman Elban başkanlığında olan belediye ve valilik tarafından yapıldı. Burda söylemek istediğim Süleyman Elban’ın bağlantıları ve mücadelesi ile gerçekleşen çalışmalar bunlar. Başka bir etkenin olmayışını vurgulamak istiyorum burada. Çalışmalardan haberleri dahi olmayan kişilerin çalışmaların tamamlanmasına doğru ortaya çıkıp, iki satır yazıyla sosyal medya üzerinden sahiplenip hayırlı olsun biz yaptık diye ilginç bir şekilde kendileriyle çelişmesi.
Devam edelim, farkındaysanız hizmetin ismini veriyorum. Hizmete muhalefet olanların değil. Zaman geçti güzel hizmetler gördük. Seçim oldu Türkiye siyasetine kendini kabul ettirmiş, vekil olmamış belki ama vekillerden daha baskın olan, Sayın Cumhurbaşkanımızın gözbebeği haline gelmiş olan Savcı Sayan geldi. İnanılmaz işler yapacağına inancımız tam olan bu Belediye Başkan’ı Bakanlıklar, Genel Müdürlükler, bu makamların başındaki devlet adamlarının dostu, arkadaşı konumunda.
Hizmetler gelmeye başladı, bu sezon yapılması gereken her şey yapıldı Belediye Başkanı Savcı Sayan tarafından. Yapılanların hepsi Savcı Sayan faktörü tarafından yapıldı bunu kimse inkar edemez. Neden gecikti diyenlerinizde olacak elbette, onu da engel olmaya çalışıp gücü yetmeyenlere soracaksınız.
Değerli Ağrılı hemşehrilerim, dostlarım ve kardeşlerim sizlere söyleyeceğim şudur ; Ağrı’yı düşünüyorsanız, Ağrı’nın gelişmesini istiyorsanız, kendi menfi çıkarlarını düşünmeyip, Ağrı’nın geleceğini düşünen insanların yanında olun, olamıyorsanız, sadece susup yapılacakları izleyelim. Hep dediğimiz gibi Savcı Sayan’ın yaptıklarını kendilerine yama etmeye çalışanlardan uzak tutup, sezarın hakkını sezara verelim. Bu arada unutmayın isim vermedim. Kondurabildiğiniz herkese kondurabilirsiniz.
VESSELAM…

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin’den AK Parti Ağrı İl Başkanı Özyolcu’ya ziyaret

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, AK Parti Ağrı İl Başkanı Halil Özyolcu’ya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.