Murat Hançer yazdı ; Bu Adaylar Doğrudan Sonuca Etki Eder Savcı Bey

Murat Hançer yazdı ; Bu Adaylar Doğrudan Sonuca Etki Eder Savcı Bey

ABONE OL
31 Ağustos 2022 21:59
Murat Hançer yazdı ; Bu Adaylar Doğrudan Sonuca Etki Eder Savcı Bey
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Evet sevgili okurlarım 31 Mart Yerel seçimleri yaklaşırken hemen hemen her yerde seçim çalışmaları konuşuluyor.

AK Parti Belediye Meclis Üyesi aday adaylarıda 100 kişiye yaklaşıyor, neyse ben geri dönececeğim Belediye Meclis Üyesi aday adaylarına, bunlara dönmeden önce Ağrı HDP Adayına kilitlenmişti halkımız, acaba kim ? diye ve nihayetinde HDP Adayınıda açıkladı. Tabi HDP İl örgütüde beklemediği bir adayla karşılaştı, onlarda büyük bir tepki var, bu tepkide kolay kolay dineceğe benzemiyor.

Her neyse evvela Memleketimize Ağrımıza Allah hayırlısını nasip etsin, Saadet Partisi Ağrı Belediye Başkan adayı Mehmet Erat’ta Seçim Çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı ve devam ediyor onada başarılar diliyorum.

İyi Parti Belediye Başkanı Taner Söyleme’de Seçim Çalışmalarına başladı, o da iddialıyım diyor, herkes gibi ben onada başarılar diliyorum.

Gelelim AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Savcı Sayan’a ;

Geldiği günden beri arı gibi çalışıyor, nereye bakarsan Savcı Sayan her yerde, halkın çoğunluğunda memlekete ne yapacak düşüncesi hakim. Savcı Sayan’da verdiği vaatler söylediği cümlelerle Ağrılıları heyecanladırıyor Ağrı’ya büyük işler büyük hizmetler yapacak bunları yapması içinde önce etrafına bakacak, seçim çalışması yaparken yanında çalışma arkadaşlarına, eğer sevilen lekesiz insanlar olursa ben şahsi kanaatim seçimi alır. Mesele Başkan yardımcılarından biri H. Kemal Atmaca olsa nasıl olur ? Vallahi mükemmel olur, Ağrı’da yıpranmamış Dürüst, Yardım sever, Kulhakkı yemez, yalanı, dolanı olmayan Halk içinde dört dörtlük bir insan, AK Parti İl Başkanlığı döneminde onu yıpratanları uzaklaştırırsa ben H. Kemal Atmaca’nın mükemmel bir belediye başkan yardımcısı olacağına inanıyorum, Mesela Kasım Bulan Ağrı’da sevilen dürüst yıllarca siyaset yapmış yıpranmamış halk içerisinde barışlarda yer alan temiz, dürüst, inançlı birisi iyi bir belediye başkan yardımcısı olur diye düşünüyorum, Mehmet Özgül temiz bir insan o kadar tanımasamda Ağrı’da sevilen ismi yıpranmamış dürüst, kaliteli bir insan, Şeyh Vasim Bayazıt Adam mı Adam Ağrı’da yürüdüğü zaman çoğu aşiretten daha fazla oy alan bir şahıs, dürüstlüğü, insanlığı, yardımseverliği, kimseyi kırmayan bilen bilir. Selim Alpaslan Asaleti belli Ağrı’da birisi desinki bana zararı var hayır karı vardır zararı yoktur. Ailesi belli Ağrı’ya ve seçime çok şeyler sağlar. Nurettin Satık Ağrıda sevilen sayılan oturaklı yardım sever dürüst bir kişi büyük katkı sağlar. Çetin Aydın ben kendi şahsım onun dürüstlüğüne şahit oldum adam adamın dibi  diyebilirim Ağrı’ya gerekenlerin başında, Adnan Karaca AK Parti Kurucularından dürüstlüğü, inançlı, ilkeli onun zamanında yaptığı icraatları çalışmaları biliriz, Savcı beyin yararlanacağı bir Ağrı sevdalısı. Ahmet Şahin, ne yazayım bunun hakkında Savcı bey buda sana lokum gibi bir adam. Aydın Kasar Ağrı’da ekol bir isim anlatılmaz yaşanır diyebileceğimiz bir insan, İhsan Nuri Karaca yalanı dolanı olmayan dürüst kişilik sahibi bir kardeşimiz, Yusuf Karahan kısa bir sürede samimi olduğum bir şahsiyet buna eminim Ağrı’da Savcı bey gençler üzerinde etkisi olacak genç bir kardeşimiz belki dersiniz geri kalanıda yazın inanın o kadar değerli abilerim kardeşlerim abilerim var ki yazımı okuduklarında beni neden yazmamış diyecekler. Vallahi kusura bakmayın hatırlayamadım ama şunu demeden geçemiyecem bu kişiler oy olarakta AK Partiye çok katkıları olacak AK Parti Belediye Başkan Adayı Savcı Sayan çalışmalarında bu ve bunun gibi sevilen insanlar oldumu ben şahsım adına belediye başkanlığı size hayırlı olsun diyorum Savcı bey.

Vesselam…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi