Murat Hançer Yazdı ; Bu Adam Başkanlığa Yakışır !

Murat Hançer Yazdı ; Bu Adam Başkanlığa Yakışır !

ABONE OL
31 Ağustos 2022 21:59
Murat Hançer Yazdı ; Bu Adam Başkanlığa Yakışır !
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Evet sevgili okurlarım ;

Gün geçtikçe, 31 Mart seçimleri yaklaştıkça bu adam başkanlığa yaklaşıyor. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Ağrı belediye başkan adayı Savcı Sayan’ı açıklamasıyla beraber Ağrı’da ki tepki Ağrı’da ki sessizlik gün geçtikçe yerini Savcı Sayan sevgisine Savcı Sayan sıcaklığına bırakmış gibi görünüyor. Adaylarının açıklanmasıyla Ağrı’da başlatmış olduğu çalışmalarıyla Ağrı halkının sevgisini kazanmış intibası ağırlık kazanıyor.Nerede bu intibayı gördünüz diye düşünürseniz Ağrı’da ki çalışmaları mahallede, kahvehanelerde, sokakta, sosyal medyada, her yerde Savcı Sayan var. Gittiği herhangi bir mahallede olumsuz bir karşılama yok, büyük sevgi gösteriyorlar. Kahvelerde ilgi sevgi hat safa da, olumsuz bir durum yok. Görüştüğü Ağrı gençliği Savcı abi bize sahip çıkacak, bizler de Savcı abimize sahip çıkacağız. Son zamanlarda büyüklerimiz hep der Ağrı’da örf adet kalmamış bunları Allahın izniyle Savcı Sayan’ı belediye başkanı seçildikten sonra geri kazanacak.

Yapacağı sosyal etkinliklerle beraber Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’nin, hafta sonunda Ağrı’ya gelerek Ağrı AK Parti Belediye Başkan adayı Savcı Sayan’la AK Parti Merkez İlçe Başkanı Latif Birgül ile beraber taziye ziyaretlerinde bulundu ardından çeşitli ziyaretler gerçekleştirdiler. Halktan bazı vatandaşların öngörüsü de şu şekilde gelişti, Vekil Çelebinin Belediye Başkan Adayı Savcı Sayan’la beraber Ağrı’ya çok işler yapacağı da göstermiş oldukları birlik ve beraberlikle gerçekleştirdikleri çalışmaların ilerleyen zamanlarda meyvesini vereceğini söylediler.

Ayrıca gün geçtikçe katılımların gruplar halinde devam edeceğ, bu katılımlarla Ağrı’da Savcı Sayan’ın ipi göğüsleyeceğine kesin gözüyle bakılıyor. Tabi seçimlere daha iki ay gibi uzun bir zaman var burada her parti çalışmalarına başlayacak hep beraber hepsini gözetleyeceğiz ve göreceğiz. vesselam…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi