Murat Hançer Yazdı ! Avrupa Birliğine Ağrı’dan Yükselen Ses…

Murat Hançer Yazdı ! Avrupa Birliğine Ağrı’dan Yükselen Ses…

ABONE OL
31 Ağustos 2022 21:58
Murat Hançer Yazdı ! Avrupa Birliğine Ağrı’dan Yükselen Ses…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Avrupa Parlementosu Avrupa bilriği ile Türkiye arasında 3 Ekim 2005’te başlatılan üyelik müzakerelerinin geçici olarak durdurulmasını öngören karar tasarısını kabul etti. Avrupa Parlementosu (AP) Türkiye’nin Avrupa Birliği (AB) ile sürdürdüğü müzakerelerini geçici süreliğine dondurulmasını tavsiye eden ve hukuki bağlayıcılığı olmayan tasarıyı kabul etti. 37’ye karşı 479 oy ile kabul edildi. Oylamada 107 üye çekimser görüş bildirdi. Tasarıda üyelik müzakerelerinin Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) 15 Temmuz Darbe girişimi sonrası ortaya çıkan durum ve ohal uygulamasının getirdiği şartlar nedeniyle geçici olarak dondurulması isteniyor.

Ey Avrupa Birliği ! Bugüne kadar  ne istediyseni hepsi yapıldı. Ancak hep AB dışında kaldı Türkiye . Şunu bilin ki Türkiye milleti o kadar da meraklı değil Avrupa birliğine girmeye. Biz yalvarmayacağız siz yalvaracaksınız. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti Devleti Çok güçlü bir devlettir ve yaş ortalaması gençtir. Avrupa birliğinin geleceğidir.

Bizler 1299 yılında kurulmuş Osmanlının torunlarıyız. 624 yıl boyunca, Doğu Avrupa, Güney Batı, Asya ve Kuzey Afrikaya kadar hükmetmiştir. Şimdi kalkıp Osmanlının torunları olan soyunu devam ettiren Türkiye Cumhuriyeti devletine müzakereyi dondurup ekonomik ve teknoloji ile tehdit ediyorsun.

Ey Avrupa Birliği ! Vatanıma kast edecekler, Susacağım. Bayrağıma kast edeceksin, Susacağım. Avrupa Birliği (AB) Şunu bilin asla Susmayacağız. Türkiye Cumhuriyetinin Doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine kadar Ağrı’dan Çanakkale’ye , Kastamonu’dan Mersin’e kadar kökeni ne olursa olsun Türk’üyle, Kürd’üyle, Alevi’siyle, Gürcü’süyle Boşnağıyla, Çerkeziyle, Arabıyla, Arnavutuyla, Lazıyla, Hemşiniyle, pomaklarıyla ve diğer etnik kökenlerle 15 Temmuz darbe gecesi nasıl tek yumruk olduysak yine Avrupa birliğine karşıda tek yumruk olmayı biliriz. Ekonomik yönden bu millet gerekirse parasıyla, altınıyla ve benzeri  dövizini bozdurup Devletimize ait bankalara faizsiz olarak yatırıp gerekirse hibe edecek bir millettir.  Biz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak dünyaya dik duran, dünyaya yön veren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında 15 Temmuz’da nasıl durup Fetöcüleri bozguna uğrattıysak Avrupa Birliğine karşıda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız, Vesselam !

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi