Murat Hançer Yazdı ; Artık Hastane İstemiyoruz…

Murat Hançer Yazdı ; Artık Hastane İstemiyoruz…

ABONE OL
31 Ağustos 2022 21:58
Murat Hançer Yazdı ; Artık Hastane İstemiyoruz…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Murat Hançer Yazdı ; Artık Hastane İstemiyoruz…

Evet artık hastane istemiyoruz.. 2014 yılında inşaatına başlanan 350 yataklı Ağrı Devlet Hastanesi’nin inşaatı bir türlü bitmek bilmiyor, Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe’nin tüm çabalarına rağmen bitmeyen  hastaneyi istemiyoruz.

Erzurum Şehir hastanesi bizden sonra başlamasına rağmen bir veya ikiyılda bitirilebiliyor. Bizim hastanemiz bir türlü bitmek bilmiyor. Bizim şansımıza hep müteahhitler bırakıp kaçıyor veya bazı nedenlerden dolayı olmuyor. Anlamadığım müteahhitlere bakıyorum para yok ödeme yapamıyoruz diyorlar ama altlarındaki arabalar 350 bin TL’den aşağı değil.  Kardeşim bu kadar yüksek arabalara bineceğinize işinizi yapın, işinizi bitirin. İhalelere girerken yüzde olarak 30-40 gibi kırımlar yapıp zarar edeceğinize işinizi iyi hesaplayın öyle ihaleye girin, işinizi adam gibi yapın, bitirin bizlerde böyle perişan olmayalım.

Sayın Sağlık Bakanım Ahmet Demircan, Sağlıktır, hayattır boş vermeye gelmez. Devletimiz büyük bir devlettir. İki önerimiz olacak, Devletimiz, devlet  büyüklerimiz bu işi müteahhite vermeden bir  devlet görevlisini görevlendirsin yapsınlar  yada buralarda hastaneye gerek yok, nasıl olsa alışığız yollarda ölmeye. Yirmi, otuz ambulans hazır bekletsinler, ha birde ambulans helikopteri olsa daha iyi olur, hastaları taşımalı olarak Erzurum’a götürsün. Nasıl olsa Erzurum’da hastane çok, oralara taşıyarak çözüm bulalım. Ancak taşımalı yaparken de lütfen para alınmasın, yol ücreti olmasın…

Unutmadan Ağrı, Erzurum yolu arasında da bir veya iki adet cami yapılsın, yollarda öldüğümüzde oraya buraya götürmeye gerek kalmasın orada cenaze namazı kılınsın orada defnedilsin, nasıl olsa sahipsiz memleket  vesselam.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi