Murat Hançer Yazdı ” Ağrı’nın Gerçek Sahibi Milletiymiş “

Murat Hançer Yazdı ” Ağrı’nın Gerçek Sahibi Milletiymiş “

ABONE OL
31 Ağustos 2022 21:58
Murat Hançer Yazdı ” Ağrı’nın Gerçek Sahibi Milletiymiş “
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ağrı’nın Gerçek Sahibi Milletiymiş.

15 Temmuz 2016 gecesi tüm Türkiye’de olduğu gibi Ağrı’da da şok etkisi yarattı. Ama öncelikle bir memleketin sahibi olmalı, bizde 15 temmuz gecesinden anladık ki Ağrı halkı Ağrı’nın gerçek sahibi. Bunların yanı sıra İktidar partisinden Ağrı’dan seçilen bir vekilimiz var, Ak Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe , meclis toplantısı var toplantıdan sonra Ağrı halkına ulaşacağına inandığımız vekil Ağrı valisi ile birlikte Ağrı halkını kucaklayacaktır.

Yapılan operasyonlar, yapılan gözaltıların ardından ülkede halkın gösterdiği direnişte her il’in en az bir seçilmişi iline sahip çıkıyor ama gel gelelim Ağrı’ya, Bizim ilimizede Valimiz, Emniyet Müdürümüz sahip çıkıyor. Darbe girişimi duyurulduğu andan itibaren Ağrı’da İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak canla başla, Şehirde panik ortamı yaratmadan halkı göz önünde bulundurarak sessiz sakin şehrin sükunetini korumuştur, nerede bu seçilmişler nerede halkın oy verip seçtiği vekiller !

İnsan durup düşünüyor, bu memlekete elle tutulur ne yaptılar ? Cevap Hiçbirşey. Sonra diyorsun bir girişim var, bari burada halkla olsunlar işlerini bırakıp bu zor zamanda  hükümetimizi yıkmaya karşı olanlara dimdik duran halkının yanında olunuz.

Ülkemizde Darbe girişimi yapılıyor halkın gözü seçilmişleri arıyor en ilgili makamdan bilgi verilmesi için, bakıyorsun o da yok ama Allahtan Ağrı’nın Valisi Musa Işın var. Bu günlerde artık kimse bir icraat düşünmüyor herkes Vatanın bütünlüğünün bozulmasına karşı tek yürek olmuş birlik olmuş ancak insan bunları demeden geçemiyor. Bazıları diyebilirler sanane bundan, Ülkenin hali bu vekilleri ne yapacaksın diyebilirsiniz. Ama Ey Ağrı Halkı sen Böyle bir Gecede böyle bir günde seçilmişler bulamıyorsan gerçekten seçememişsin demektir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi