Murat Hançer yazdı ; Ağrı’da siyasi çekişme Ağrı’ya zarar verir

Murat Hançer yazdı ; Ağrı’da siyasi çekişme Ağrı’ya zarar verir

ABONE OL
31 Ağustos 2022 21:59
Murat Hançer yazdı ; Ağrı’da siyasi çekişme Ağrı’ya zarar verir
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Evet sevgili okurlarım Ağrı’da siyaset seçim derken hepsini geride bıraktık. Neler olacak diye odaklandık.

Evvela Ağrı halkı seçimini yaptı Ağrı’ya AK Parti Belediye Başkanı Savcı Sayan’ı seçti. Ağrı halkı büyük umutlarla seçtiği başkan Sayan’dan çok şey bekliyor. Seçimden hemen sonra tebrikler derken yoğunluktan rahatsızlanan sevgili başkanımız bir aya yakın bir süre tedavi olurken aynı zamanda Ağrı için Ankara’da Ağrı’nın geleceği için yapılacak hizmetler hakkında bakanlarla görüşmeler yaptı. Ben inanıyorum ki Ağrı çok güzel olacak. Bu görüşmelerde alınan sözler, yapılacak projeler masaya yatırıldı. En kısa zamanda da meyvelerini verecek gibi görünüyor. Buna yürekten inanıyorum.

Sevgili okurlarım sevgili hemşehrilerim şu tebrik ve şahsi isteklerimizi bir kenara bırakırsak sevgili başkanımız da bismillah deyip işine başlar diye düşünüyorum. Ağrı’da halkın dilinde Siyasi bir çekişme dolanıyor bu siyasi çekişmeyide Sağ olsun bizim insanlarımız yapıyor halk dilinde Ekremci’ler ve Savcı Sayancı’lar diye gruplar ortaya çıkmış herkes bir şeyin peşine düşmüş diye konuşuyorlar. Aslında siyasette bu ve buna benzer şeyler oluyor. Bir de üç beş  kendini bilmez insanlar yararlanıyor. Ağrı ve Ağrı’da yaşayan diğer kardeşlerimiz yararlanamıyor. Ben de diyorum ki Sayın Ekrem Çelebi benim milletvekilim ben çok şey bekliyorum, Ağrı’nın vekili elinden geldiği kadar Ağrı’ya ve Ağrı halkına hizmet edecek ve ediyorda.

Belediye başkanımız Sayın Savcı Sayan, bırakın Ağrı’yı, başkanımız Türkiye’ye malolmuş birisi bunları da ayrıştırmak isteyen insanlar umarım kendileri o kazdıkları çukura düşerler inşallah. Biz geleceğimize bakalım bunları bertaraf edelim biz bunları bertaraf edersek ayrıştırmak isteyen insanlarda ortada kalırlar kim kazanır tabii ki Ağrı ve Ağrı halkı kazanır.

O zaman HİZMET gelir  İŞ gelir AŞ gelir. Düşünün vekilimiz ve belediye başkanımız bir araya gelir hizmet ederlerse aşamayacakları DAĞ yapamayacakları İŞ kalmaz.

Buda Ağrı’mıza ve bize kazandırır. Yıllardır bu çekişmeler hep bizlere zarar verdi. Buna hep beraber son verelim kendi isteklerimizi ve menfaatlerimizi bir kenara bırakalım İlimize bakalım.

Müjdelere gelirsek, hastada olsa, krizde olsa bu kişi Savcı Sayan’sa yapamayacağı iş yok. Diğer tüm illerde yatırım anlamında sıkıntı varken bizim Başkanımız Ankara’da hasta yatmasına rağmen yatırımları ilimize getirmek üzere büyük yol almış bile. İftar sonrası millet bahçesinde çay eşliğinde sohbet ederken, Başkanımız millet bahçesinin devamı olan murat deresinin ıslahının hızlı bir şekilde yapılacağını, yeni sanayi sitesinin yapımına başlanacağını, tramvayın ilimize yapılarak farklı bir hava katacağını, tokiler için müjdeleri bir bir sıraladı. Tokilerin bölgede bulunan vatandaşlar tarafından büyük sevinçle karşılandığınıda ekledi tabi. Küpkıranlılara da çöp alanı ile ilgili müjdeyide tarafımızdan verdi. Modern çöp depolamanın yapılacağını Küpkıran ve Yüzüncü Yıl mahallesinin bu ızdıraptan kurtulacağını söyledi.

Biz Başkanımıza güveniyoruz, Allahın izniyle Ağrı’yı Doğu’nun parlayan yıldızı yapacak. vesselam…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi