Ana Sayfa / GÜNDEM / Murat HANÇER Teiaş Genel Müdürü Abdullah ATALAY’ı Ziyaret etti.

Murat HANÇER Teiaş Genel Müdürü Abdullah ATALAY’ı Ziyaret etti.

Ağrı tanıtım günleri için Ankara’ya giden Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve İnternet Medya Birliği Genel Başkan yardımcısı Murat HANÇER çeşitli ziyaretlerde bulundu. Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve İnternet Medya Birliği Genel Başkan yardımcısı Murat Hançer İnternet Medya Birliği Genel Başkanı Sayın Serdar Akyol’la beraber Ağrı’mızın Onuru Ağrı’mızın Bürokrasisi olan TEİAŞ Genel Müdürü Abdullah ATALAY’ı Makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren ATALAY Ağrı’yı ve Ağrılıyı çok sevdiğini Ağrı’ya ve Ağrılı kardeşlerime elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum, Ağrılı olmaktan gurur duyuyorum dedi. İnternet Medya Birliği Genel Başkanı sayın Serdar AKYOL’da 14 yıldır Ankara’da yaşıyorum TEİAŞ Genel Müdürümüz sayın Abdullah ATALAY’ı sağolsun Murat bey sayesinde ziyaret ederek tanıma fırsatı buldum gerçekten Ağrı’mızın ender yetiştirmiş olduğu bir şahsiyetini tanımaktan gurur duyduğumu dile getirmek isterim dedi. Murat HANÇER’de şöyle dedi. Ankara’da böylesine bir yerde  böyle bir Ağrılı Ağabeyimizin olması bizlere onurdur yıllardır tanıdığım her zaman gururla ismini tenefüs ettiğim sevgili ağabeyim Abdullah ATALAY’ı daha iyi yerlerde görmek bizleri ve Ağrılı kardeşlerimi her zaman gururlandırır bizlerin böyle büyüklerimize sahip çıkmamız gerek böyle değerler bir daha gelmez bize Ankara’da göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayıda teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Başkan Sayan: HDP ve CHP Kürtlere yeni tuzaklar kuruyor

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, HDP ve CHP’nin Kürtlere yeni tuzaklarkurduğunu belirtti.Sosyal medya hesabından konuya …