Murat Hançer yazdı ; Ağrı’ya Sahip Çıkalım

Murat Hançer yazdı ; Ağrı’ya Sahip Çıkalım

ABONE OL
31 Ağustos 2022 21:59
Murat Hançer yazdı ; Ağrı’ya Sahip Çıkalım
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Evet Sevgili Okurlarım, Ağrımıza yani İlimize sahip çıkalım. Yıllardır ilimizde bir çalışma bir gelişme olmadı. Bunu sizlerde biliyorsunuz. Son zamanlarda Ağrı adeta inşaat alanına döndü. Güzel projeler, güzel çalışmalar oluyor. Bunu göz önünde bulundurmak gerek. Yerel seçimler gün geçtikçe yaklaşıyor. Kasım veya Mart gibi ama şuan gözüken Mart 2019’da seçim var.

Evet seçim var, var da herkes yazıyor kendine göre kendine yakın isimleri, yazarken çizerken memleketi, çocuklarımızın geleceğini düşünen yok. Benim insanım, benim gencim, çocuğum, bizim yaşlı babalarımızın, dedelerimizin batıda yaşayan kardeşlerimizden eksiği yok. Bizler neden yaşamayalım, neden sosyal kültürel yaşamdan yoksun olalım. Bizde yaşayalım bizde her şeyden faydalanalım, bizlerde insan gibi yaşamayı hak ediyoruz. Yanlış mıyım bakınız bizde hep derler Ağrı Erzurum’un bir ilçesi gibi gelin o zaman biz bu algıyı kıralım ne dersiniz ?  Bu algıyı nasıl kırarız, bakın Erzurumlu kardeşlerimize iktidar partisi kimse hep yanındalar tam destek veriyorlar. Kardeşlerim gelin ideolojilerinizi bir tarafa bırakın partilerinizi bir tarafa bırakın halk olarak bir olalım, Ağrı’mızın üzerinde bir el var bu eli kıralım. Ağrı Dağının üzerinde bulut kitlesi var bunu bilirsiniz bir şapka gibidir evet aynen öyle bir elde bizim güzel yaşadığımız Ağrı ilimizin üzerinde var biz bu eli kıralım. Birlikte hareket edersek bunu başarırız. Kardeşlerim herkes BEN diyor, gelin BİZ olalım şahsi menfaatlerimizi boş verelim. Hep beraber yaşadığımız ilimize sahip çıkalım. Beni bilenler bilir, ben Ağrı’ya aşığım, ben Ağrımın Milliyetçisiyim, ben Ağrılı kardeşlerimiz sözcüsüyüm. Bakınız Ağrı’da çok güzel çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmalar ne zaman biter bilemeyiz. Bu ve bunun gibi projelerin devam etmesi için seçeceğimiz insanları iyi analiz edelim. Özellikle bizden birinin olması gerek ben burada bir kaç isimden söz etmek  istiyorum. Tabiki bu benim düşüncem sizlerde iyi düşünün ve oy kullanacağınız zaman yanlış yapmayalım. Memleketimiz için Allah hayırlısı kimse onu nasip etsin diyerek sözlerimi şöyle sürdürmek istiyorum.

Şu anda Mevcut AK Parti Merkez İlçe Başkanı Latif Birgül gerçekten Partideki duruşuyla dürüstlüğüyle Ağrı’ya iyi bir Belediye Başkanı olur.

İhsan Akbulut, herkes tanır sever memlekette her kesimden oy alır dürüst çalışkan bir Belediye Başkanı olur.

Erhan Tenekeci, Ak Parti Milletvekili Adayı idi dürüst bir insan aynı zamanda Özel İdare Genel Sekreteri kaç yıldır Ağrı’ya yaptığı çalışmalar ortada iyi bir belediye başkanı olur diye düşünüyorum.

Bülent Osman Osmanağaoğlu, Ağrı için çok iyi bir seçim olur Tutak eski Belediye Başkanı, Turizm Bakanı Danışmanlığı yapmış bir değerdir. tanıyan tanır dürüstlüğü, Mertliği, çalışkanlığı, insanlığıyla iyi bir belediye başkanı olur.

Zeynel Abidin Çakır Eğitimci geçtiğimiz dönem AK Parti’den Milletvekili Adayı idi adaylığı döneminde olsun 2018 de yapılan son seçimlerde olsun halkın beyenisini kazanmış halk tarafından sevilmiş kişiliğiyle iyi bir belediye başkanı olur diye düşünüyorum.

Gelelim son adayıma eski Belediye Başkanı Hasan Arslan’a. Ağrı’da şu ana kadar Belediye başkanı yapmış olanların içerisinde bence en mükemmeliydi yaptığı işler yaptığı projeler ortada

Kardeşlerim şu an yapılan projelerin devamı için birlik ve beraberlik şart gece uyurken yastığa başınızı koyarken lütfen düşünün Allah rızası için vesselam herkese selam…

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi