Ana Sayfa / GÜNDEM / Murat Hançer Ağrılı İş Adamı Nihat Şimşek’i Ziyaret Etti.

Murat Hançer Ağrılı İş Adamı Nihat Şimşek’i Ziyaret Etti.

Murat Hançer Ağrılı İş Adamı Nihat Şimşek’i Ziyaret Etti. Ankara’da ikamet eden ve Ankara’da sayılı iş adamlarından olan Ağrılı Nihat Şimşek, Ağrı Haber Gazetesi Sahibi ve İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Murat Hançer’le bir görüşme gerçekleştirdi.

Aynı zamanda Adana’da iş sektöründe büyük pay sahibi olan Nihat Şimşek Adana’da hayırseverliği ile anılan ve sevilen iş adamı olarakta anılıyor. Greenvis jeneratörün Türkiye distribütörü olan Adanalı iş adamı Nihat ŞİMŞEK bunun yanı sıra Dali Yapımında yöneticiliğini yapmaktadır. Çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak vatandaşlarına destek olmuş Adana halkının gönlünü kazanmayı başarmış bir Ağrılıdır.  Değerli hemşehrimiz İş Adamı Sayın Nihat Şimşek beyle geçenlerde Ankara’dayken bir araya geldik güzel sohbetler ettik. Daha önce Ankara’da yargı mensuplarına %50 indirimle daire satarak dikkatleri üzerine çeken Ağrılı iş adamımız, bu esnada yargı camiasında çok sevilen değerli bir şahsiyet haline gelmiştir. Sayın Nihat Şimşek Beyi bizde bir hemşehrisi olarak takdir ediyoruz. Adana’da AK partiden Aday olmuştur. 1970 yıllarında rahmetli babası Adana’ya yerleşince ÇUKOBİRLİK’in ilk kurucularından müteahhit Halis Şimşek 5-6. ÇUKOBİRLİk’i birden idare etmiştir ve milletvekili adaylığında Adananın turizme açılmasında ve ÇUKOBİRLİK’in yeniden canlanmasında güzel fikirler vermiştir. AK Parti sevdalısıdır.

En dikkat çeken özelliği ise bindiği makam aracıdır. Makam aracının plakası ise çok yönlü özelliği ile göze çarpıyor. 06 AKP 04 olan plakasının sonu Ağrı. Kendisi böyle özel plakanın onur verici özel ve paha biçilmez olduğunu söyledi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de Kulaçlar Engelleri Aşmak İçin Atıldı

AİÇÜ’de Kulaçlar Engelleri Aşmak İçin Atıldı Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde (AİÇÜ) ‘3 Aralık Dünya Engelliler …