Ana Sayfa / GÜNDEM / Murat HANÇER Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk ŞİRAN’ın ziyaret etti.

Murat HANÇER Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk ŞİRAN’ın ziyaret etti.

Ağrı Haber Gazetesi ve İnternet Medya Birliğ Genel Başkan yardımcısı Murat HANÇER Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk ŞİRAN’ın ziyaret etti.  ziyaretin güzel bir ortamda geçtiği, ve ziyarete Doğan Haber ajansı’nın Muhabiri Gazeteci Servet Aslanla beraber gerçekleştiren Ağrı Haber Gazetesi ve İnternet Medya Birliği Genel Başkan yardımcısı Murat Hançer Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Ömer Faruk ŞİRAN’a yeni görevinde başarılar diledi. Ağrı’da Sporun ve sporcuların önemine değinen HANÇER Ağrı’ya güzel hizmetler yapacağına inanıyorum müdürüm donanımlı birisi inşallah Ağrı’ya yararlı olur dedi Daha önce sırası ile Düzce, Gaziantep ve Burdur Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini layiki ile yürüten Ömer Faruk Şiran 15.05.2018 tarihi itibariyle Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ataması gerçekleşti. Görevi devralan Şiran hizmetin bir bayrak yarışı olduğunu belirterek, Ağrı’da ki sportif başarıların bayrağını daha ileriye taşımanın gayretinde olacağını belirtti.

 

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk ŞİRAN’ın

 Öz Geçmişi

1976 yılında Şanlıurfa İlinde doğdu. İlköğrenimini Şanlıurfa Merkez Cengiz Topel İlkokulu’nda, Ortaöğrenimini Şanlıurfa Merkez Atatürk Ortaokulu’nda, Lise öğrenimini Şanlıurfa Lisesi’nde tamamlamıştır. 1995 yılında Harran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Beden Eğitimi Spor Bölümü’ne girerek 1999 yılında mezun olmuştur. Spora 1988 yılında Basketbol ile başlamış olup, 2011 yılına kadar birçok takımda oynamıştır. 2011 yılından itibaren Veteranlar Basketbol Liginde oynamaktadır.

1999 yılında Beden Eğitimi Öğretmeni olarak göreve başlamış olup;

1999-2001 yılları arası Gaziantep Cengiz Topel İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni,

2001-2003 yılları arasında Gaziantep Cumhuriyet İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni,

2003-2008 yılları arasında Gaziantep İsmet Paşa Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni,

2008-2011 yılları arasında Gaziantep Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni,

12 yıl Beden Eğitimi Öğretmeni görevi yaptıktan sonra 2011 yılında Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne İl Müdürü olarak atandı.

2011-2013 yılları arasında Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü,

2013-2015 yılları arasında Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü,

2016-2018 yılları arasında Burdur Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini yaptıktan sonra;15.05.2018 tarihinde Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde İl Müdürü olarak görevine başlamıştır.

Evli ve iki çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

 Bursa Vali Yardımcısı Şeref AYDIN’ın Acı günü

Bursa Vali Yardımcısı Şeref AYDIN’ın babası  muhterem Hacı Selahattin AYDIN Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün …