Ana Sayfa / GÜNDEM / Mondi Home Ağrı Mağazası, Yaz ve Düğün Sezonuna Hazır !

Mondi Home Ağrı Mağazası, Yaz ve Düğün Sezonuna Hazır !

Mobilya, halı, ev tekstili sektöründeki tecrübesi ile hizmetini sürdüren Mondi Home mağazası yeni evlenecek çiftlerin gözdesi olarak yaz ve düğün sezonuna yeni kampanyalarla hazır olduğunu duyurdu.

Ağrı ve bölge genelinde hizmet ağı bulunan, ticari ahlak, güvenli alışveriş ve sorunsuz servis sağlayıcılığı ile başarılı bir şekilde müşteri referansı oluşturan Mondi Home (Yiğit Mobilya), pandemi sonrasında da bol seçenek ve uygun fiyatlarla yaz ve düğün sezonu hazırlıklarını tamamladı.

Mağaza Müdürü Doğan Adıgüzel ise, kampanyalarının büyük cazibeler sunduğunu ifade ederek, “Kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi almak isteyenler bizleri ziyaret ederek müşteri memnuniyetimizle ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirler. Zengin ürün çeşitlerimizi yakından görmek isteyenleri Fırat Mahallesi Çevre Yolu Üzerinde hizmet veren mağazamıza bekliyoruz.” diye konuştu.

Doğan Adıgüzel, “Mondi Home Yiğit Mobilya olarak Türkiye’nin en köklü mobilya mağazalarından biriyiz. Çağdaş konseptimiz ve hizmet kalitemizle sektörün öncülerindeniz. En seçkin ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. Yeni evlenecek çiftlerimizi mağazamıza kampanya ve indirimlerimizden yararlanmak üzere bekliyoruz.” ifadesini kullandı.

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin’den AK Parti Ağrı İl Başkanı Özyolcu’ya ziyaret

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, AK Parti Ağrı İl Başkanı Halil Özyolcu’ya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.