Ana Sayfa / GÜNDEM / MİNİK ÖĞRENCİLER AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİNİ GEZDİ

MİNİK ÖĞRENCİLER AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİNİ GEZDİ

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesini ziyaret eden minik öğrenciler, üniversite ortamını görme imkânı buldu.

 

Kardelen Anaokulu öğretmen, öğrenci ve velileri Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesini ziyaret ederek üniversiteyi yakından tanıma imkânı buldu. Görevliler rehberliğinde Eğitim Fakültesinde resim atölyesini gezen minikler, Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Öğretmenliği öğrencileriyle piyano çalarak keyifli dakikalar yaşadı. 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonunda fitness ekipmanlarını tanıyıp uygulama yaparak gönüllerince eğlenen minikler, Kültür ve Kongre Merkezi ile kütüphaneyi gezdi.

 

Etkinlik hakkında bilgi veren Kardelen Anaokulu Müdürü Ayhan BAYRAM, anasınıfı öğrencilerine tanıtılan üniversite ortamlarında farklı etkinlikte bulunan öğrencilerimizin kendilerini farklı ortamlarda ifade edebilmelerini ve iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik bu gezinin düzenlendiğini belirti.

 

Gezi, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Genel Sekreteri Ali BALKİS tarafından, misafir öğretmen ve öğrencilerle gerçekleştirdiği keyifli sohbetin ardından, üniversiteyi tanıtan materyallerin yer aldığı çantaların hediye edilmesiyle sona erdi

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu 23 Nisan dolayısıyla bir mesajı yayınladı

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’nun 23 Nisan mesajında şöyle dedi Tüm çocukların 23 Nisan …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.