Ana Sayfa / GÜNDEM / MHP ESKİ MİLLETVEKİLİ NİDAİ SEVEN AĞRI’DA

MHP ESKİ MİLLETVEKİLİ NİDAİ SEVEN AĞRI’DA

Mhp Eski Milletvekili Nidai Seven Ağrı’da bir dizi incelemelerde bulundu. Ardından Diyadin ilçesine gitti. Akabinde Ağrı’ya döndü.Ağrı’da taziye ziyaretlerinde bulunan Seven Ağrı esnaflarından terzi Cezmi Doğan’ın babasının taziyesinde bulundu. Eski Mhp il başkanı Abdulmutealip Alpaslan’ın ölümünden dolayı üzüntülerini oğlu Necip Alpaslan’a ileterek Fatiha okudu. Seven ardından Ankara’ya uçmak üzere hareket etti. Hareket etmeden önce yapmış olduğumuz sohbette Mhp hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Seven genel başkanlık adaylığı gibi sözlerin söylendiğini sorduğumuzda evet bende Mhp genel başkanlığına adayım dedi ve devam etti Mhp’nin şuan ki yeri burası değil. Eğer ben genel başkan olsaydım Milliyetçi Hareket Partisi şu anda iktidardı. Mhp iyi yönetilmiyor. Şu anda çalışmalarımız devam ediyor. Ankara’ya gidiyorum genel başkanlığa adaylığımı açıklayacağım. Genel başkanlığa aday olacak arkadaşlarımında açıklamalarından sonra İnşallah ilerki süreçte Mhp için hangisi Hayırlıysa hep beraber bir genel başkan adayı üzerinde mutabık kılınarak Mhp’nin yükselmesini sağlarız. dedi.

 

DSCF2293 DSCF2294 DSCF2295 DSCF2296 DSCF2289 DSCF2290 DSCF2291 DSCF2292

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

HÜDA PAR’dan Ağrı Haber Gazetesi’ne ziyaret

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan ve yönetimi kentte yayın hayatını sürdüren Ağrı Haber …

3 Yorumlar

  1. mustafa sevinçgüler

    arkadaşlar şu resimlere iyi bakın ağrıda ne yaptınızda böyle yalnız kaldınız bumu ağrıdaki ülkücüler o gün ne aktiyseniz işte böyle üç kişiyle kalırsınız özellikle yasin bşk demeki çok çalışmışsınki bu kadar karabalığı toplamışsın

  2. Samet tanrıkulu

    Mustafa Sevınçgüler kuyruk acnı olduğunu biliyoruz. Orası parti kongresi degil, Taziye evi adam olsan bir başsaglığı dilersin. Doğubayazıtlilar ne mal olduğunu bilirler.

  3. Samet tanrıkulu senin bir kuyruk acın var belliki. Adamlıktan bahsetmişsinde adamlığın a sı yok sende ağrılılar iyi bilir ne mal olduğunu. Doğubeyazıtta sana kuyruk acısı geçmişki dile getiriyorsun reisi.