Ana Sayfa / GÜNDEM / Menderes Türel’den AGC’ye Ziyaret

Menderes Türel’den AGC’ye Ziyaret

ANTALYA HEYETİNDE AGC'YE ZİYARET

Ağrı Gazeteciler Cemiyeti (AGC) ziyaret eden Antalya Büyük Şehir Belediye Başkan'ı Menderes Türel kardeş şehrimiz Ağrı'yı ziyaret etmek bizi çok sevindirdi diyerek burada yaptıkları yatırımlardan bahsetti.

Türel, Antalya'dan Ağrı'ya bir dostluk köprüsü kurduklarını, bu dostluk köprüsünün temellerinin güçlendirilmesi, kardeşlik, birlik ve beraberliğin daha da güçlü bir şekilde hissedilmesi için burada olduklarını belirtti. Heyet Ağrı Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinin ardından Ak Parti'nin batı ve doğu illeri arasında diyalog ve işbirliği sağlanması amacıyla başlattığı "Gönül Köprüsü" projesi kapsamında düzenlenen iftar programına katıldı.

Antalya Büyük Şehir Belediye Başkan'ı Menderes Türel , Türkiye Gazeteciler Konfederasyon Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Akdeniz Gazeteciler Federasyon Başkan'ı Ve Antalya Gazeteciler Cemiyet Başkan'ı Mevlüt yeni Kepez Belediye Başkan'ı Hakan Tütüncü, Serik Belediye Başkan'ı Porf .Dr .Ramazan Çalık Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe Önceki Milletvekili Ekrem Çelebi Beraberinde Patnos Belediye Başkan'ı Cem Avşin Kardeş Şehir Ağrı Antalya Gönül Köprüsü Kapsamında Geldikleri Ağrı'da Doğubayazıt Patnos Ziyaretlerinden Sonra İftar Öncesi Ağrı Gazeteciler Cemiyetini Nezaket ziyaretinde bulundular.

Kardeş Şehir Ağrı Antalya Gönül Köprüsü Projesi kapsamında 180 kişilik heyetle Ağrı ve ilçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulundular. Antalya Büyük Şehir Belediye Başkan'ı Menderes Türel, Antalya Gazeteciler Başkan'ı Mevlüt yeni Ağrı Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret ettiler.

Ziyaret, Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alaettin Aslan’ın, Antalya Büyük Şehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e İshak Paşa SarayıTablosu takdimi ve hatıra fotoğrafıyla son buldu.

 

thumbnail_7 thumbnail_6 thumbnail_5 thumbnail_2

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İlidi Ailesinin Acı Günü

Cumaçay Eşrafından Nesim İlidi’nin Eşi, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan İlidi’nin yengesi, Cumaçay bölgesi …