Ana Sayfa / GÜNDEM / Kurtuluş Mahallesinde Altyapı Çalışması

Kurtuluş Mahallesinde Altyapı Çalışması

Ağrı Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, Kurtuluş mahallesinde altyapı çalışması başlatıldı.

Ağrı Belediyesi tarafından Kurtuluş mahallesinde yaklaşık bin 500 metre uzunluğunda 500’lük kanalizasyon hattı çalışması başladı. Bölgede önceden döşenen 200’lük boruların yetersiz kalmasından dolayı 500’lük kanalizasyon hattı döşenerek yaşanan sıkıntıların önüne geçilecek.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, vatandaşların başlıca sorunlarından olan altyapı sıkıntısının giderilmesi için belediye olarak seferberlik ilan ettiklerini belirtti. Başkan Sayan “Kentimizin yıllardır en önemli sorunu haline gelen altyapı sorunun giderilmesi için tüm ekiplerimizle bir çalışma başlatmıştık. Bu çalışmaların devamında Kurtuluş mahallesinde bir çalışma başlattık. Yaklaşık bin 500 metrelik bir çalışma ile mahallede altyapı sorununu en aza indirmek istiyoruz. “dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Şahin’den, Başkan Sayan’a ziyaret

Türkiye Belediyeler Birliği encümen toplantısına katılmak ve bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek üzere Ağrı’ya gelen Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.