Ana Sayfa / GÜNDEM / Küpkıran’ın Gözbebeği H. Zafer ağabeyimi ziyaret ettim

Küpkıran’ın Gözbebeği H. Zafer ağabeyimi ziyaret ettim

Ağrı Eşrafından Aşağıküpkıran köyünün sevilen ailelerinden, H. İsmail Durak’ın kardeşi, Ağrı Arçelik servisinin sahibi H. Bülent Durak’ın Ağabeyi, H.Zafer’i rahatsızlığı nedeniyle bir süredir yatmakta olduğu Erzurum araştırma hastanesinde ziyaret ettim. Sağlık durumunun iyi olduğunu gözlemledim. Gelen misafirlerini her zaman ki gibi güler yüzüyle karşılayıp güler yüzüyle uğurlaması ziyaretçileri mutlu ediyor. Ziyarete gelenlerin yoğunluğuda bunun göstergesi olarak öne çıkıyor. H. Zafer Durak şöyle diyor ; “Hastanede yattığım günlerde telefonla olsun sosyal medyada olsun ve özellikle bizatihi hastaneye gelerek geçmiş olsun dileğinde bulunan Ağrılı hemşehrilerime köylülerime, arkadaşlarıma, akrabalarıma ve dostlarıma teşekkür ederim”dedi.

Bizde önümüzde ki bir iki gün içinde ameliyat olacağı bilgisini aldık. Tüm sevenlerinden dualarını talep ediyoruz. Bizde Ağrı Haber Gazetesi ailesi olarak kendisine Allah’tan hayırlı şifalar diliyoruz. Dualarınızı esirgemeyiniz.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

 Bursa Vali Yardımcısı Şeref AYDIN’ın Acı günü

Bursa Vali Yardımcısı Şeref AYDIN’ın babası  muhterem Hacı Selahattin AYDIN Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün …