Ana Sayfa / GÜNDEM / Kızılay Ağrı Şubesinin Olağan Genel Kurulu 17 Şubat 2019, Pazar günü yapıldı.

Kızılay Ağrı Şubesinin Olağan Genel Kurulu 17 Şubat 2019, Pazar günü yapıldı.

 

Türk Kızılay Genel Müdür Yardımcısı Hemşerimiz İbrahim Özer’in de katıldığı programda; 197 üyeden 114’ünün oyunu alan Orhan Tatlı ve Yönetimi yeni Ağrı Şube Başkanlığına seçildi.

İbrahim Özer yaptığı konuşmada; 1868 yılında kurulan 150 yıllık büyük çınar Hilal-i Ahmer, yani Kızılay’ın iyilik dağıtan bir kuruluş olduğuna vurgu yaptı. Insanların doğarken onlara bahşedilen haklarını koruma misyonu üstlenen Kızılay’ın dil, din, ırk, renk, cinsiyet, millet ayrımı yapmaksızın ve herhangi bir sınır tanımaksızın dünyanın tüm mazlumlarına yardım götürebilmek ruhuyla çırpındığını aktardı.

Ağrı’ya ve Ağrılılara yaraşır hizmetler sunacak özverili ve Kızılay vizyonuna sahip çıkacak kadar da mütevazı işler yapacak gönüllülerin önemine vurgu yapan Özer, yüreklerde merhamet filizi var olduğu müddetçe bu kıymetli vazifeyi layıkıyla ifa edip memleketin en ücra köşesindeki ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya gayret edecek yeni Yönetimi tebrik ederek sözlerini tamamladı.

Orhan Tatlı ve Yönetimi 17 Şubat 2019 itibari ile seçime fiili olarak katılan üyelerin oylarının tamamını alarak Kızılay Ağrı Şubesi’nin yeni ekibi olarak görevlerine başlamışlardır. seçimden sonra Ağrı Haber Gazetesi  ve İnternet Medya Birliği Genel Başkan yardımcısı Murat Hançeri ziyaret eden Ağrı’mızın gruru Sayın İbrahim Özer Ağrı’ya Hizmet bizim öncelik vazifemizdir ben bir Ağrılı olarak Ağrı’ya her zaman sahip çıkacağım Ağrı benim herşeyimdir dedi ziyarette Ağrı Devlet Hastanesi eski müdürlerinden Volkan Şengül ziyarete beraber geldiklerini kısa bire zaman Ağrı’dan ayrılmama rağmen Ağrı’yı özledim özlem gidermek için sizleri ve memleketimi ziyaret ettim dedi.

 

 

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’dan Basın Açıklaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.