Ana Sayfa / GÜNDEM / Kardeş Şehirler Ağrı’da Buluştu.

Kardeş Şehirler Ağrı’da Buluştu.

Kardeş Şehirler Ağrı'da Buluştu.

AK Parti'nin yardımlaşma amacıyla başlattığı Gönül Köprüsü kapsamında, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer ve beraberindeki heyet Ağrı'ya geldi.

AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe,İl BaşkanıKemal Atmaca ve diğer partililer tarafından karşılanan AK Parti Antalya heyeti, Valilikte Ağrı Valisi Musa Işın'ı  ziyaret etti. Antalya Belediye başkanı Menderes Türel'de gösterilen misafirperverlikten dolayı Teşekkür ettiğini belirterek, Ağrı'nın kendisi için çok farklı bir şehir olduğunu söyledi.

Gezi kapsamında İl Başkanlığına geçen heyet, partililerle bir araya geldi. Daha Sonra esnafı ve vatandaşı ziyaret eden Antalya heyeti vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılandı. İftar saatine Yakın Atatürk Kongre ve Kültür Merkezine geçildi. İftar Yemeğine Katılım yüksekti, birlik ve beraberlik mesajlarının ardından iftar edildi.

CmYFdRgWIAANOpN CmYFcR2WIAA7rGB

CmXNbjKXgAA_47o CmXiopJWgAAOr9h CmXiopHWYAAeJsx CmXBhxsWcAQrnD5 CmX4vLsWcAAVPOHCmX0Ui6XEAALyoS CmWyAK2W8AAe78q CmWyAJPW8AAKz72 CmWyAJIWgAA88B0 CmWgwCnXYAAlntlCmW_a_rWYAAYctw CmW_a_jWIAAKR_c CmW_a_fXYAAF1WK CmYFOsJXYAAlJeV CmYFeYdWAAAMe2U

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Murat Hançer’den Başhekim Op.Dr. Adem Aslan’a hayırlı olsun ziyareti

Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve  İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Gazeteci yazar Murat …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.