Ana Sayfa / GÜNDEM / İşte AK Parti’nin Yerli ve Milli Adayı “Uğur Karamızrak”

İşte AK Parti’nin Yerli ve Milli Adayı “Uğur Karamızrak”

Ağrı’lı iş adamı Uğur KARAMIZRAK, 24 Haziran 2018 genel seçimlerinde, AK Parti’den Ağrı milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ağrı Milletvekili Aday Adayı İşadamı Uğur Karamızrak, Türkiye’nin ve Ağrı’nın önemli bir süreçten geçtiğini belirterek bu seçimin geçmiş seçimlere göre daha önemli olduğunu söyledi.
Ağrı’daki seçim sürecini değerlendiren Uğur Karamızrak, doğma büyüme Ağrılı olduğunu bu nedenle Ağrı’nın sorunlarını çok iyi bildiğini ifade ederek memleketi Ağrı’dan hiç kopmadığını belirtti. Halkımızın ve ailemin desteği ile siyasette ilimize daha faydalı olacağım kararını alarak ülkemizi başarıdan başarıya koşturan AK Parti’den aday adayı oldum. Aday olsam da olmasam da ben her zaman Ağrı’da halkıma hizmet etmeye devam edeceğim” dedi.

Uğur Karamızrak Kimdir?
1981 Yılı Ağrı Merkez doğumlu, Ağrı’da sağlık sektöründe faaliyet gösteren Özel Güven Tıp Merkezi, Özel Yaşam Hastanesi ve Medemar merkezinde yönetim kurulu başkanlığı yapmaktadır. Şirketleri bünyesinde 280 kişi istihdam ettiren Uğur Karamızrak Siyasî hayatına Ak Parti Gençlik Kolları başkanlığında başladı. Hala Ak Partide aktif üye olarak bulunmaktadır. Evli 3 çocuk babası ve Ağrı’da ikamet etmektedir.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

 Bursa Vali Yardımcısı Şeref AYDIN’ın Acı günü

Bursa Vali Yardımcısı Şeref AYDIN’ın babası  muhterem Hacı Selahattin AYDIN Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün …