Ana Sayfa / GÜNDEM / İsmet Taşdemir AK Parti Taşlıçay Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

İsmet Taşdemir AK Parti Taşlıçay Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

İsmet Taşdemir AK Parti Taşlıçay Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı.

Adaylığını açıklayan Taşdemir yaptığı açıklamada “Değerli Taşlıçaylı hemşehrilerim, kıymetli büyüklerim, aziz dostlarım, arkadaşlarım ve akrabalarım; öncelikle en kalbi duygularla hepinizi sevgi saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Allah nasip ederse önümüzdeki yerel seçimlerde Taşlıçay ilçe belediye başkanı adayı olacağım. Bu vesileyle bugün sizlere aday adaylığımı açıklamak için buradayım. Bütün samimiyetiyle beni destekleyecek ve çalışacak tüm arkadaşlarıma huzurlarınızda şimdiden teşekkür ederim. Meselenin ben sen davası olmadığının, Taşlıçay’ın yarınları ve çocuklarımızın geleceği olduğunun hepimiz farkındayız. Her zaman olduğu gibi bu seçim sürecini de toplumun bütün kesimlerini kucaklayarak, kalp kırmadan ve kimsenin incinmesine izin vermeden tamamlamak için elimizden geleni yapacağız. Aday adayı olan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum.”dedi.

İsmet Taşdemir Kimdir ?

1977 yılında Taşlıçay’ın Güneysöğüt köyünde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Taşlıçay’da, lise öğrenimini Ağrı Merkez’ de tamamladı. Vatani görevini 1997 yılında Şırnak Şenoba’da yerine getirdi.

2000 yılında kendi ve iki kardeşinin isminin baş harflerinden oluşan İ.M.N Sanayi Limited Şirketini kurup burada şirket müdürü olarak iş hayatına başladı.

Siyasi hayatına Refah Partisi Gençlik Kollarında başladı. Refah Partisi’nin kapatılmasıyla 2001 yılında kurulan Ak Parti’de Taşlıçay Kurucu İlçe Yönetiminde yer aldı. 2002 yılında ilçe kongresinde İlçe Başkan Aday Adayı oldu. 2001-2008 yılları arasında İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. 2008-2017 yılları arasında 3 dönem boyunca Ak Parti Taşlıçay İlçe Başkanlığı görevini yürüttü. Ayrıca 2015 ve 2017 yıllarında Ağrı Ak Parti İl Başkan Adayı oldu. 2017’ de Parti Tüzüğünde yer alan 3 dönem kuralından dolayı yeni dönemde aday olmadı. 3 Aralık 2017 tarihli Ak Parti Ağrı 6. Olağan İl Kongesinde Ak Partiye verdiği hizmetlerinden dolayı bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödüle layık görüldü. 2017’den bu yana Ak Parti Ağrı İl Başkan Yardımcısı, Ak Parti Ağrı İl Teşkilat Başkanı ve Doğubeyazıt İlçe Koordinatörlük görevlerini yürüttü.

10.11.2018 tarihinde bu görevlerinden istifa ederek 31 Mart 2011 Yerel Seçimlerinde Taşlıçay Ak Parti Belediye Başkan Aday adaylığı müracaatında bulundu.

Evli ve 2 çocuk babası olan İsmet TAŞDEMİR Taşlıçay ilçesinde ikamet etmektedir.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı’da Uyuşturucu ve Dolandırıcı Operasyonu

BASIN BÜLTENİ   Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce İl Merkezinde uyuşturucu …