Ana Sayfa / GÜNDEM / Işın çifti Etik ailesinin misafiri oldu

Işın çifti Etik ailesinin misafiri oldu

Ağrı Valisi ve Belediye Başkan Vekili Musa Işın eşi Tuba Işın ile birlikte iftarda Yavuz Mahallesinde ikamet eden Etik ailesinin misafiri oldu.
Eşi Tuba Işın ile birlikte Yavuz Mahallesinde ikamet eden Etik ailesini ziyaret eden Vali Musa Işın, iftar öncesi aile bireyleriyle sohbet ederek sorun ve beklentilerini dinledi.
Çocukların eğitimi ile bizzat ilgileneceğini kaydeden Vali Işın, “Devletimiz her konuda sizlerin yanındadır. Bizim görevimiz sizlerin ihtiyaçlarını gidermek ve size sahip çıkmaktır. Bu ziyaretlerimizin amacı budur. Bizzat durumunuzu sizden dinlemek ve derdinize ortak olmak için buradayız. Devletimiz zengin ve güçlüdür. Hiç bir vatandaşını aç ve açıkta bırakmaz. Her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız. Yeter ki siz çocuklarınızı iyi yetiştirin. Eğitimleri konusunda da yardımcı olacağız inşallah” diye konuştu.
Aile ile birlikte iftar açan Vali Işın, çocuklara çeşitli hediyeler verdi ve bir süre sohbet etti.
Ziyarette Vali Işın’a Yavuz Mahallesi muhtarı Metin Kaya ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aslan Kaya da eşlik etti.

Hakkında MURAT HANÇER

Ayrıca Haberler..

Ağrı Veteranları Çeyrek Finale Yükseldi

Ağrı Veteranları Çeyrek Finale Yükseldi Antalya Sueno Otel’de düzenlenen Masterlar turnuvasında Ağrı Veteranları, dörtlü gruptan …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.