Ana Sayfa / GÜNDEM / İŞ ADAMI ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU’NDAN TENİSÇİLERE AYAKKABI DESTEĞİ

İŞ ADAMI ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU’NDAN TENİSÇİLERE AYAKKABI DESTEĞİ

Farplas A.Ş. Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Büyükkuşoğlu’u Ağrı’lı başarılı tenisçileri bir kez daha sevindirdi.

Farplas A.Ş. Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Büyükkuşoğlu, 25 tenisçiye spor ayakkabı hediye etti.

Tenis kortunda gerçekleşen tören ile gönderilen spor ayakkabıları, Ağrı Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp’tan alan tenisçilerin mutlulukları gözlerinden okundu.

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp törende yapmış olduğu açıklamada; sporun daha çok gelişmesi için bu tür maddi desteklerin çok önemli olduğunu belirtti. Sporcular ve antrenörleri adına Farplas A.Ş. Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Büyükkuşoğlu’na teşekkür eden İl Müdürü Alp; “Sporculara yapılan bu tür destekler sporun tabana yayılması için çok önemli bir davranıştır. Bizde il müdürlüğü olarak gençlerimizin ilerde profesyonel sporcu olma hayallerine ulaşma yönündeki çabalarında desteklerimizi veriyoruz.

Zeki Büyükkuşoğlu gibi spora yardım ve katkı yapanları unutmamak gerekir. Daha öncede tenisçilerimize eşofman takımı ve spor ayakkabısı desteği sağlayan Sayın Zeki Büyükkuşoğlu’na çok teşekkür ediyorum” dedi.

Tenis antrenörü Fırat Balkis ise, “Tenisçilerimize desteklerini esirgemediği için Farplas A.Ş. Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Büyükkuşoğlu’una şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

 Bursa Vali Yardımcısı Şeref AYDIN’ın Acı günü

Bursa Vali Yardımcısı Şeref AYDIN’ın babası  muhterem Hacı Selahattin AYDIN Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün …