Ana Sayfa / GÜNDEM / İl Özel İdaresi’nin Yeni Araçları Hizmete Hazır.

İl Özel İdaresi’nin Yeni Araçları Hizmete Hazır.

İl Özel İdaresi’nin Yeni Araçları Hizmete Hazır

Türkiye’nin en genç araç filosuna sahip olan Ağrı İl Özel İdaresi araç parkurunu güçlendirmeye devam ediyor. Özel İdare’ye alınan son model 4 adet Beko Loder (kazıyıcı – yükleyici), 8 adet Toyota Hilux 4×4 pikap ile son model 434F2 model greyder aracın kurdelesini Vali Musa Işın kesti.

Kurban kesilip dua edildi

Ağrı Müftüsü İbrahim Gemici’nin duasıyla başlayan ve akabinde kurban kesilen törene; İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, Yardımcıları Hakkı Kaman, Ramazan Adsay, Meclis Başkanı Ali Öztürk ile İl Meclis Üyeleri katıldı.

Hayırlı olsun temennileriyle açılışı yapılan araçlar hakkında Genel Sekreter Erhan Tenekeci’den bilgi alan Musa Işın, “Araçlarımız, şehrimize hayırlı uğurlu olsun. İnşallah mevcut ve yeni alınan araçlarımızla birlikte Özel İdaremiz hizmetlerine kesintisiz devam edecektir. Yıl içerisinde asfaltı olmayan köy yollarımızın sıkıntısını giderip farklı projeler gerçekleştirmek istiyoruz. Köylerimizde özellikle çocuklar ve kadınlar için düşündüğümüz güzel projelerimiz var. Devletimiz halkımızın rahatı ve şehrimizin kalkınması için arkamızda. İnşallah hayırlı ve bereketli bir çalışma sezonu olur” İfadelerini kullandı.

Türkiye’nin en genç araç parkı İdaremizde

Türkiye’nin en genç araç filosuna sahip olduklarını ifade eden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, araç parkurlarının güçlü ve donanımlı olduğunu söyledi.

Vali Musa Işın’la beraber açılış kurdelesini kesen Erhan Tenekeci, “Ağrı’da yaşayan insanlarımızın, çağın gerektirdiği medeni yaşam şartlarına kavuşması için hizmetlerimizi süratli, kaliteli ve ekonomik olarak yerine getirmeye çalışıyoruz. Yatırım ve hizmetler açısından önemli bir görev üstlenen kurumumuz kırsalda yaşanan sorunların çözümü için büyük gayret göstermektedir. İdaremiz, devletimizin desteği ile bugün dinamik ve manevra kabiliyeti yüksek araçlara sahip. Bu bizim için gurur verici bir şey. Araçlarımız 24 saat halkımızın hizmetinde olacak. En başından beri araç parkımızın zenginliğine emek veren Sayın Valimiz Musa Işın’a ve bu yönde çalışan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu 23 Nisan dolayısıyla bir mesajı yayınladı

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’nun 23 Nisan mesajında şöyle dedi Tüm çocukların 23 Nisan …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.