Ana Sayfa / GÜNDEM / İl Özel İdaresi sezonun ilk asfaltını döktü

İl Özel İdaresi sezonun ilk asfaltını döktü

 İl Özel İdaresi sezonun ilk asfaltını döktü

 

Köy yollarının daha modern hale getirilmesi için yoğun çalışmalar için kolları sıvayan İdaremiz asfalt sezonunu açtı. Diyadin Organize Sanayi Sera Bölgesi yoluna yılın ilk asfaltını döken İdaremiz, 2016 yılı yatırım programı kapsamında çalışmalarına farklı noktalarda başladı.

 

Asfaltımızı kaliteli ve titizlikle yapıyoruz

 

Yoğun gayretlerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz diyen Genel Sekreterimiz Erhan Tenekeci, “ Hayırlısıyla sezonun ilk asfaltını döktük. Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüz bünyesindeki güçlü dinamik ve hızlı ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeden çalışıyorlar. Kurum olarak hizmeti her noktaya götürmekle kendimizi mükellef sayıyoruz. Bunun için bütün enerjimizi kullanacağız. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarımızda kaliteden taviz vermeyeceğiz ilke ve prensibini esas alacağız” ifadelerini kullandı.

 

Yüksek kalite standartlarında yol yapım çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirten Genel Sekreter Erhan Tenekeci, “Hizmet alanımızdaki yollardaki iyileştirme çalışmaları kesintisiz olarak devam edecektir. Çalışmalar sonucunda yollarımızın kalite ve standartları arttırılarak tüm köylerde yaşayan halkımızın ilçesine ve ilimize daha sağlıklı ulaşmaları sağlanacaktır" dedi.

 

Asfaltlama çalışmalarını yerinde izleyen Genel Sekreterimiz Erhan Tenekeci, “Desteklerinden dolayı Karayolları Bölge Müdürlüğüne, Karayolları Şefi Fuat Beye ve en baştan beri titiz bir çalışma ortaya koyan idaremizin değerli personeline teşekkür ediyorum” dedi.

1c 1d 1e

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

HÜDA PAR’dan Ağrı Haber Gazetesi’ne ziyaret

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan ve yönetimi kentte yayın hayatını sürdüren Ağrı Haber …