Ana Sayfa / GÜNDEM / İl Özel İdaresi Asfalt çalışmalarına devam ediyor

İl Özel İdaresi Asfalt çalışmalarına devam ediyor

İl Özel İdaresi Asfalt çalışmalarına devam ediyor

İl Özel İdaresi asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kırsalda yol ve ulaşım standartlarının yükseltilmesi için yoğun bir çalışma ortaya koyan Özel İdare, il genelinde birçok köy yolunu asfalta kavuşturdu. İl Özel İdaresi ekiplerinin kontrolünde bugün Eleşkirt İlçesine bağlı Yelkesen, Hasanpınar, Kanatgeren ve Düzyayla köylerinin yolları asfaltlanmaya başlandı.

Yolların kalite standardı yükseliyor

İl Özel İdaresi personelinin altyapı problemlerinin çözülmesi noktasında büyük özveri gösterdiğini söyleyen İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, “2016 yılı çalışma programımız kapsamındaki işler başarıyla devam ediyor. İşlerin yolunda gitmesi ve zamanında bitmesi için personelimiz mesai mefhumu gözetmeden çalışıyor. Köylerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet etmek için buradayız. Amacımız devletimizin bize verdiği imkânlar çerçevesinde vatandaşlarımıza hizmet etmek. İnşallah köylerimizin yol konforu yükselecek. Vatandaşlarımız daha iyi bir ulaşım kalitesine kavuşacaklar. Dökülen asfalt kaliteli ve 156 derece bir sıcaklığa sahip. Bu durum asfaltın kış şartlarında deforme olmasını engelleyecek ve uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Köy yollarımızın standardını yükseltmek için desteği olan herkese teşekkür ediyorum. Yollarımızın hayırlı uğurlu olmasını Allah’tan temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Yollarının asfaltlandığı için mutlu olduklarını ifade eden köylü vatandaşlar yetkililere teşekkür etti.

 

[huge_it_slider id=”13″]

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de Kızılay Giyim Mağazası Açıldı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) ile Türk Kızılayı Genel Başkanlığı’nın ortak girişimiyle, öğrencilerin farklı giyim …