Ana Sayfa / GÜNDEM / İl Emniyet Müdürü Nihat Özen’in 19 Mayıs Mesajı

İl Emniyet Müdürü Nihat Özen’in 19 Mayıs Mesajı

Şanlı tarihimizin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919’da Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’da başlattığı özgürlük hareketi, tüm yurdumuza yayılmış, milletimizin azim ve kararlığıyla, büyük sıkıntılar ve yokluklar içerisinde, büyük bedeller ödenerek ve fedakârlıklarla hep birlikte verilen mücadele sonucunda büyük zafere ulaşılmıştır. 19 Mayıs 1919 bağımsızlık ve özgürlük iradesinden asla ödün vermeyen bir milletin kahraman ordusuyla birlikte yeniden var oluşunun başladığı gündür.
Ülkemizin imarını, inşasını ve kalkınmasını hayalleri, cesaretleri ve girişimleriyle sürdüren gençlerimiz vatanımıza, milletimize, sancağımıza, devletimize ve hürriyetimize ilelebet sahip çıkacaktır. Sevgili gençler, bu değerli emaneti sonsuza kadar korumak ve gelecek nesillere en iyi şekilde bırakmak en önemli görevinizdir.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, sevgi dolu yürekleri ve gülen yüzleriyle bu güne anlam katan gençlerimizin ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ağrı’da

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ağrı Sınır Duvarını inceledi – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İran sınırında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.