Ana Sayfa / GÜNDEM / İl Başkanı Abbas Aydın’dan Bilgisayar Hediyesi

İl Başkanı Abbas Aydın’dan Bilgisayar Hediyesi

Adalet ve Kalkınma Partisi Ağrı İl Başkanı Av. Abbas Aydın, Lise öğrencisi Ömer Uçar’a bilgisayar hediye etti.

 

Göreve geldiği günden itibaren koltukta hizmet değil yerinde hizmet politikasına sahip olan Ak Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın, Uçar ailesini evinde ziyaret etti.

 

Aydın’ın yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Uçar ailesinin reisi Nusrettin Uçar; Bugün bizleri ziyaret eden, Ak Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın’a çok teşekkür ediyorum. Uçar bizler bugün sadece seçim zamanlarında kapısı çalınanlardan olmadığımızı fark ettik. Sayın Başkanımıza sonsuz teşekkür eder başarılarının devamını dileyen Nusrettin Uçar, Dünyada eşi benzeri olmayan dik duruşundan taviz vermeyen liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a da buradan selam ediyorum dedi.

 

Uçar ailesine yapılan ziyarette Başkan aydın’dan bilgisayar talep eden 9. Sınıf öğrencisi Ömer Uçar’ın talebine Başkan Aydın sessiz kalmayıp kendisine diz üstü bilgisayar hediye etti.

 

Başkan Aydın Yapmış olduğu aile ziyareti sonrasında, yapmış olduğu açıklama da Bizler Ak Parti Ailesi olarak sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız, bugün de Uçar ailesini evinde ziyaret ettik. Ailemizin sıcak karşılamalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum, bizlerden bilgisayar talebinde bulunan Ömer kardeşimize de bilgisayar hediye ettik, Aydın“Öğrencimizin teknolojinin en son imkânlarından faydalanacak olması bilgisayarı da bilgiye ulaşmak, araştırmak ve öğrenmek için de kullanmasını istiyoruz, Öğrencimizin de derslerinde başarılı olmasını Ülkemize, ilimize hayırlı bir vatandaş olmasını istiyoruz. Dedi

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Başkan Sayan: HDP ve CHP Kürtlere yeni tuzaklar kuruyor

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, HDP ve CHP’nin Kürtlere yeni tuzaklarkurduğunu belirtti.Sosyal medya hesabından konuya …