Ana Sayfa / GÜNDEM / İhsan Akbulut Yazdı Suriye ve Terör

İhsan Akbulut Yazdı Suriye ve Terör

 SURİYE VE TERÖR

Ülkemizi kana buluyan istanbuldaki terör saldırısı kendini bu ülkeye ait aidiyet duygusu taşıyan içinde insani vicdan olan herkesi çok üzmüştür.

      Büyük ihtimalle yapılan açıklamalar vicdani olanları cuzi bir şekilde rahatlatmıştır  ama beni hiçmi hiç rahatlatmamıştır. Çünkü bu filimi daha önce seyretmiştik açıklamarı.

      Terörü bitireceğiz son cırpınışları.

İnlerıne girdik giriyoruz.

Terör örgütüne büyük darbe.Mali kaynakları yok oluyor binlerce  hint keneviri tarlası yok edildi. Bunlar yalanmı hayır hepsi doğru.

Ama unutuğumuz noktalar var ne kadar terör örgütü militanı  yurt içinden katılımı azalzasada  bakıyorsun yurt dışı katılım daha fazla. Yurt  dışında yaşayan vatandaşlarımız terör örgütüne sempati kazandırmak için yürüyüş mitinkleri  ve salonlarda konferas verilmekte.

        Bu ülkelerin başında ALMANYA gelmekte siyasi  etkinlik bakımında   BELÇİKA Var.

        Hatırlamaya çalışalım 15  Temmuz  darbesıni telin ve protesto etmek için Almanyada Türk vatandaşı Terörü Telin mitingi düzenledi  sinevizyonla Cumhurbaşkanı bağlanacak ALMAN hükmetı izin vermedı. Bir hafta sonra terör örgütü  PKK  bir mitink yaptı terör başı bu mitinge sine vizyonla bağlandı.

        BELÇİKA  B.M  binasinda terör örgütü resimleri sergilemeye başladı.

Binanin yani başında çadır açtılar.

         Bunlarda öncede suriye vatandaşlarını ilğilendiren göçmen anlaşmasını.TÜRKİYE'YLE  anlaşma imzaladılar. Bunun icin üç milyon euro Türkiye'ye vad ettiler para ha geldi  ha gelecek halen gelmedi.

         En büyük açı demokrasinin sahibi oldugunu söylüyen  AVRUPA dünyanın emparyalist  ve sömürü ülkeleridir.

          Bakın afrikaya bakın Güney Amerikaya hepsi bu ülkelerın sömürü Devleti. Bütün altın maden kömür rezevirlerini avrupa ülkelerı sömürmüş.

         Burdan ayrıldıktan sonra bu ülkeler içsavaşla baş başa bırakıyorlar.Daha önemlisi kendi kültür ve ahlak yapısını bu ülkeye yerleştirıp ayrılıyorlar. 

        Bu somürüden kurtuldugunu zaneden ülkéler yeni seçilen devlet başkanları. Kendini sömüren ülkeye söz vermış gibi  Eğtim Sağlık yer altı ve yer üstü zenginliklerini sömüren ülkeye  anlaşmayla emparyalist sömürücü devlete veriyor.

        Bu sömürülen ülkelere kapitalist ve para babalarının kurmuş olduğu İMF ile ekonomilerini kontrol ediyorler ve kendilerine borçlandıyorlar.

       insanları kontrol etmek için insan haklari- doğanın islahi – nüfusu kontrol etmek içın nufus planlaması. Bunlara benzer dernek kurup yönelicileri kendine bağli ülke insanınıda seçiyorlar.

      VARŞOVA pakti dağıldıktan sonra dünya tek kutuba kaydı.Tek kutuplu dünyada artık Sömürü temsilcisi vahşi kapitalizmin temsilcısi AMERİKA daha rahat at oynatmaya başladı.

    Buna karşı AVRÜPA birligı kuruldu fakat ticari anlaşmalar ABD dedığı gıbi yinede şekil almaya başladı.

     İngiltere kendini korumak için para birimi olarak İNĞİLTER euro  girmedi.

Daha sonra İngiltere birlikten ayrıldı.

     Kısaca Avrupa ve Amerika dünyaya terör ihraç eden ülkelerdir.

    BUNLARDA INSAN HAKLARI DERSİ ALACAĞIMIZA DİNİZİ ÖĞRENİP PEYĞAMBERİMİZ VEDA HUTBESİNİ ANLAMAK KENDİMİZE REHBER EDİNMEMİZ LAZIM 

BÜTÜN TERÖR OLAYLARINI KINIYORUM  YAŞASIN ÜMMETIN VE ÜLKEMİN BİRLİĞİ. 

 SELAM DUA İLE 

 YARIN TERÖRÜN  VEKALETİNİ ALAN ÜLKELERİNİ YAZACAĞIM.  
 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu 23 Nisan dolayısıyla bir mesajı yayınladı

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’nun 23 Nisan mesajında şöyle dedi Tüm çocukların 23 Nisan …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.