Ana Sayfa / GÜNDEM / IC Vakfı Minikler Futbol Şenliğinde Kupayı Alpaslan Ortaokulu Kazandı

IC Vakfı Minikler Futbol Şenliğinde Kupayı Alpaslan Ortaokulu Kazandı

IC Vakfı Minikler Futbol Şenliğinde Kupayı Alpaslan Ortaokulu Kazandı

İbrahim Çeçen Vakfı ile Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile ortak düzenlenen 160 takım ve 160 sporunun katıldığı İbrahim Çeçen Vakfı Minikler Futbol Şenliğinde kupanın sahibi Alpaslan Ortaokulu oldu.

İki gün süren şenliklerde ilk gün maçlarını rahat geçen Alpaslan ortaokulu, yarı finalde eşleştiği Eleşkirt Gençlik Spor’u 2-1 mağlup ederken, final karşılaşmasında Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunu 3-1 yenerek kupanın sahibi oldu.

ASKF Aydın Kasar toplantı salonunda düzenlenen ödül töreninde Alpaslan Ortaokulunun kupasını takdim eden IC Vakfı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral Dinçer organizasyon dolayısı ile Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna teşekkür ederek “ Çok anlamlı bir etkinlik oldu. İki gün boyunca 160 minik yavrumuzu burada ağırladık. Ben aynı zamanda hafta sonunda çocuklarımız için mesai harcayan antrenörlerimizede teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki yıllarda çok farklı organizasyonlarda onlarla yeniden bir araya gelmek istiyoruz” dedi.

Turnuvada ikinci olan Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu kupasını Askf Başkanı Erkan Kösedağ’dan alırken, 3. olan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunun kupasını ise Askf Başkan Yardımcısı Abdullah Atilla verdi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Başkan Sayan, Van’da Aşiret liderleri ile bir araya geldi

Belediye Başkanı Savcı Sayan, Van’da Kadim Aşiretler Federasyonu tarafından düzenlenen 5. yıl münasebeti ile kültür …