Ana Sayfa / GÜNDEM / İBRAHİM ÇEÇEN VAKFI’NDAN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE YARDIM

İBRAHİM ÇEÇEN VAKFI’NDAN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE YARDIM

İBRAHİM ÇEÇEN VAKFI’NDAN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE YARDIM
  Ağrı’da sosyal paylaşım sitesinde açtıkları sayfa aracılığıyla ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik yardım kampanyası başlatan gönüllü vatandaşlara, İbrahim Çeçen Vakfı’ndan destek geldi.
  Ağrı’da gönüllü vatandaşlar tarafından bir sosyal paylaşım sitesinden ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik başlatılan yardım kampanyasına, İbrahim Çeçen Vakfı 500 adet bot, mont, atkı ve bere desteğinde bulundu. İbrahim Çeçen Vakfı tarafından yapılan yardımlar Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nda gerçekleştirilen tören ile ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı. Törene İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, İbrahim Çeçen Vakfı Müdürü Dr. Meral Dinçer, sayfası yöneticileri Cafer Canşi ve Edip Çağlayan ile öğrenciler katıldı. Öğrencilere yapılan yardımların kendilerini çok sevindirdiğini ve bu gibi çalışmaların destekçisi olacağını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Dursun, yardımlarından dolayı İbrahim Çeçen Vakfı Müdürü Dr. Meral Dinçer’e, sayfa yöneticileri Cafer Canşi’ye ve Edip Çağlayan’a teşekkür etti.
  İbrahim Çeçen Vakfı Müdürü Dr. Meral Dinçer ise, kendisi Ağrılı olan İbrahim Çeçen’in Ağrı’da okuyan maddi durumu kötü öğrencileri her zaman destekleyeceklerini ve yardım kampanyasına her zaman kapılarının açık olduğunu söyledi.
1 (5) 3 (2)

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu 23 Nisan dolayısıyla bir mesajı yayınladı

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’nun 23 Nisan mesajında şöyle dedi Tüm çocukların 23 Nisan …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.