Ana Sayfa / GÜNDEM / HÜDAPAR MERKEZ İLÇE KONGRESİ YAPILDI

HÜDAPAR MERKEZ İLÇE KONGRESİ YAPILDI

HÜDA PAR Ağrı Merkez İlçe Kongresi partililerin yoğun katılımıyla partinin il binasında yapıldı.

Kongreye HÜDA PAR Disiplin Kurulu üyesi Burhan Aslan, Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan ve delegeler katıldı. Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda, daha sonra Divan seçimi yapıldı.

Divan seçimi sonrası Merkez İlçe Başkanı Suat Çelik kısa bir selamlama konuşması yaptı.

Faaliyet raporları ve mali raporların okunmasından sonra, mevcut ilçe başkanı Suat Çelik’in aday olmadığı ve tek listeyle gidilen kongrede Rıfat Yılmaz Merkez İlçe Başkanlığına seçildi.

Seçim sonrası bir teşekkür konuşması yapan Yılmaz, kendisini bu göreve layık görüp teklif eden dava arkadaşlarına teşekkür ettiğini belirterek, “Rabbimden dileğim; bu güveni boşa çıkarmamak ve en güzel şekilde bu görevin hakkını vermek için bana yardım etmesidir.” ifadelerini kullandı.

HÜDA PAR’ın bir dava partisi olduğunu ve kendilerinin de bu ulvi davanın tüm insanlara ulaşması için ellerinden geleni yapmaya gayret etmekle mükellef olduğunu belirten Yılmaz, “Bu bir bayrak yarışıdır ve bu yük dün Suat kardeşimin omuzunda iken bugün benim, yarın da bir başka kardeşimizin omuzunda olacaktır. Şahıslar değişir ama hedef aynı. Hedefimiz, Rabbimizin rızasına ulaşabilmek için en güzel şekilde hizmet etmektir.” dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

HÜDA PAR’dan Ağrı Haber Gazetesi’ne ziyaret

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan ve yönetimi kentte yayın hayatını sürdüren Ağrı Haber …