Hizmet-iş Sendikası Ağrı İl Başkanı Emrah Aslan Basın açıklamasında bulundu

Hizmet-iş Sendikası Ağrı İl Başkanı Emrah Aslan Basın açıklamasında bulundu

ABONE OL
16 Eylül 2020 14:49
Hizmet-iş Sendikası Ağrı İl Başkanı Emrah Aslan Basın açıklamasında bulundu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hizmet-iş Sendikası Ağrı İl Başkanlığından Kamuoyuna !

 

Sosyal medyada Hizmet-iş sendikamızı hedef alan bazı paylaşımlardan dolayı açıklama yapma gereği hasıl olmuştur.

 

Hizmet-iş sendikamızın faaliyetlerinin hayata geçme süresinin çok kısa bir vadede olduğunu belirterek açıklamamıza başlamak istiyoruz. Öncesinde hiç bir girişim olmadan işçi kardeşlerimizin insiyatifine bırakılan sendikal durum, o dönemde çoğunluğa sahip mevcut sendikanın kendine prim yaptırması ve işçinin emekçinin üzerinden kendini popülist gösterme çabalarından dolayı bu girişim gelen talepler üzerine başlatılmıştır. Derebeyleri tarafından belirtilen 18 yıllık hegemonyanın tarafımızca 4-5 günde mevki makam gözetmeksizin yıkıldıklarını kabul ediyoruz.

 

Hizmet-iş sendikamız ile rekabet içerisinde olduklarını belirtirken karşılarında temsilci ve yönetici göremediklerini söyleyenler, kendilerine yükledikleri vasıflara fazla kapılmış olmalılar. Bizim sendikamız da herkes yetkilidir ve yöneticidir.

 

Hizmet-iş sendikamızın il başkanı olarak görev yapan Emrah Aslan’a sözde işçinin emekçinin yanında olduğunu belirten sendika yöneticileri çayçı diye addederek meslek küçümserliği yapıp kendileriyle çelişmiştirler. Çaycılığımızla gurur duyduğumuzun yanı sıra emeğin, alın terinin olduğu her yerde olduğumuzu ve Hizmet-iş Sendikası olarak bundan sonra sınırlarımızı aşarak ulaşabildiğimiz her yerde olacağımızı da buradan tüm kamuoyuna duyuruyoruz.

 

Hizmet-iş sendikası olarak sürekli gündeme gelme çabaları ile kamuoyunu meşgul etmeyi başkaları gibi doğru bulmuyoruz.

 

Sendika kimliği ile yetkili makamlara emekliliği için 2 yıl kaldığı haberleri gönderip sosyal medyadan farklı dil kullanmalarının da vizyonlarına uygun bir hareket olduğunu, ayrıca yıllar sonra rantlarına dokunulduğu için saldırganlaşanlara karşı ne kadar doğru bir yol izlediğimizi görmüş olduk.

 

Hizmet-iş Sendikası olarak yıllardır kurumlardan ve emekçi kardeşlerimiz üzerinden prim yapanlara karşı, işçinin ve emekçinin yanında olan, başta Belediye Başkanı Savcı Sayan olmak üzere yönetimine teşekkür ediyoruz.

 

Hizmet-iş Ağrı İl Başkanı Emrah Aslan ve Yönetim Kurulu

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r
    300x250r
    Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi