Hizmet-iş Ağrı İl Başkanı Emrah Aslan’dan Basın Açıklaması

Hizmet-iş Ağrı İl Başkanı Emrah Aslan’dan Basın Açıklaması

ABONE OL
26 Mart 2021 23:11
Hizmet-iş Ağrı İl Başkanı Emrah Aslan’dan Basın Açıklaması
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Emekçilerimizin alın terini, emeğini kendi kişisel menfaatlerine kurban edenlerin, yalan ve iftira üzerine kurulu beyhude çırpınışlarını bugün bir kez daha yetkisiz sendika yöneticileri tarafından ortaya koyulmuştur.

 

Bugüne kadar yaptıkları saldırıların tamamını bertaraf ederek, elde ettiğimiz büyük zaferin altında ezilenler, artık işçi sınıfını ezerek rant elde edemeyeceklerini gördüler.

 

Emekçilerimizin üzerinde temsil hakkı olmayanlar, tehdit, şantaj ile mafyavari yollara başvurmaktadırlar.

 

Ulaşım hizmetleri müdürlüğünde çalışan emekçi kardeşimiz Mete SEYHAN’ın yaşadığı talihsiz kaza ile ilgili gerekli maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Ağrı Belediye Başkanı Savcı SAYAN’a Hizmet-İş Sendikası Ağrı İl Başkanlığı olarak teşekkür ediyoruz. Meydana gelen kaza sonrası tezvirat yapan mafyavari yetkisiz sendika başkanının, Mete SEYHAN kardeşimizi ve ailesini kaza sonrası ziyaret etmediği gibi, destek dahi olmamıştır. Çalışan kardeşlerimizin üzerinden yanlış algı yaratan yetkisiz sendika başkanını kamuoyunun takdirine sunuyoruz.

 

Toplu iş sözleşmesi yetki belgemizi almamızın hazımsızlığını yaşayan mafyavari sendika başkanı değerli emekçilerimizi baskı altında tutarak sözüm ona kaybettiği prestiji zorbalıkla alabileceğini düşünmesi kendisinde kaygı bozukluğu yaratmıştır.

 

Yetki belgemiz ile birlikte sendikamızla bütün emekçi kardeşlerimizin temsiliyet durumunu şerefimiz haysiyetimiz ve olgun davranışımızla sahip çıkacağımızı ifade ederken; Bizler her yönetimle kötü olup ne emekçiyi mağdur ne de kendimizi mağmur etmeyeceğizi kamuoyuna saygıyla duyururuz.

 

Emrah ASLAN

 

Hizmet-İş Sendikası Ağrı İl Başkanı

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r
    300x250r
    Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi