Ana Sayfa / GÜNDEM / Hizmet-iş Ağrı İl Başkanı Emrah Aslan’dan Basın Açıklaması

Hizmet-iş Ağrı İl Başkanı Emrah Aslan’dan Basın Açıklaması

Emekçilerimizin alın terini, emeğini kendi kişisel menfaatlerine kurban edenlerin, yalan ve iftira üzerine kurulu beyhude çırpınışlarını bugün bir kez daha yetkisiz sendika yöneticileri tarafından ortaya koyulmuştur.

 

Bugüne kadar yaptıkları saldırıların tamamını bertaraf ederek, elde ettiğimiz büyük zaferin altında ezilenler, artık işçi sınıfını ezerek rant elde edemeyeceklerini gördüler.

 

Emekçilerimizin üzerinde temsil hakkı olmayanlar, tehdit, şantaj ile mafyavari yollara başvurmaktadırlar.

 

Ulaşım hizmetleri müdürlüğünde çalışan emekçi kardeşimiz Mete SEYHAN’ın yaşadığı talihsiz kaza ile ilgili gerekli maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Ağrı Belediye Başkanı Savcı SAYAN’a Hizmet-İş Sendikası Ağrı İl Başkanlığı olarak teşekkür ediyoruz. Meydana gelen kaza sonrası tezvirat yapan mafyavari yetkisiz sendika başkanının, Mete SEYHAN kardeşimizi ve ailesini kaza sonrası ziyaret etmediği gibi, destek dahi olmamıştır. Çalışan kardeşlerimizin üzerinden yanlış algı yaratan yetkisiz sendika başkanını kamuoyunun takdirine sunuyoruz.

 

Toplu iş sözleşmesi yetki belgemizi almamızın hazımsızlığını yaşayan mafyavari sendika başkanı değerli emekçilerimizi baskı altında tutarak sözüm ona kaybettiği prestiji zorbalıkla alabileceğini düşünmesi kendisinde kaygı bozukluğu yaratmıştır.

 

Yetki belgemiz ile birlikte sendikamızla bütün emekçi kardeşlerimizin temsiliyet durumunu şerefimiz haysiyetimiz ve olgun davranışımızla sahip çıkacağımızı ifade ederken; Bizler her yönetimle kötü olup ne emekçiyi mağdur ne de kendimizi mağmur etmeyeceğizi kamuoyuna saygıyla duyururuz.

 

Emrah ASLAN

 

Hizmet-İş Sendikası Ağrı İl Başkanı

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Murat Hançer’den, KOSGEB İl Müdürü Taşkın’a Ziyaret

Murat Hançer’den, KOSGEB İl Müdürü Taşkın’a Ziyaret Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve İnternet Medya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.