Ana Sayfa / GÜNDEM / Hizmet-iş Ağrı İl Başkanı Emrah Aslan, İşçilerle Buluştu

Hizmet-iş Ağrı İl Başkanı Emrah Aslan, İşçilerle Buluştu

Hizmet-iş Ağrı İl Başkanı Emrah Aslan, sendika bünyesinde bulunan belediye işçileri ile bir araya gelerek sendika sürecini değerlendirdi.

Sendika bünyesinde bulunan işçiler ile sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olmak üzere farklı günlerde bir araya gelen Hizmet-iş Ağrı İl Başkanı Emrah Aslan, sendikal faaliyetlerini ve sözleşme sürecini anlattı.
İşçi ağabeylerinin daima yanlarında olduklarını vurgulayan Başkan Aslan “ Çıktığımız bu yolda bilmediklerimizi sizden öğreneceğiz. Bugüne kadar yapılmamış, savunulmamış tüm haklarınız için gövdemizi taşın altına koyacağız. Sizlerin hakkı olanı almak için hiçbir menfaat gözetmeden gerekli makamlara gitmekten çekinmeyeceğiz.  Daima işçinin yanında olan ve ne sorunla olursa olsun gidelim bizleri geri çevirmeyen Belediye Başkanı Savcı Sayan’a teşekkür ederim.“ ifadelerini kullandı.
Programlara katılım sağlayan belediye işçileri de, böyle bir yapılanmanın içinde bulunduklarından dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

Ağrı’da, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen törene katılan emniyet mensupları  öğretmenleri unutmadı. Ağrı’da 24 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.