Ana Sayfa / GÜNDEM / Hasan Dursun Ramazan Etkinlikleri Kapsamında Ağrı’da

Hasan Dursun Ramazan Etkinlikleri Kapsamında Ağrı’da

Ağrı Valisi ve Belediye Başkanı Musa Işın’ın talimatıyla, Ağrı Belediyesi’nin düzenlediği Ağrı’da ramazan etkinlikleri programı kapsamında ilahi sanatçısı Hasan Dursun, vatandaşlarla bir araya geldi.

Ağrı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler devam ediyor. Düzenlenen etkinlikte Barış Yavuz’un sunumuyla başlayan konserde ilahi sanatçısı Hasan Dursun, vatandaşlarla bir araya gelerek ilahiler seslendirdi.

Halkın yoğun ilgi gösterdiği programda ilahilere vatandaşlarda eşlik etti. Ağrı’da  olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek ramazan etkinlikleri dolayısıyla Ağrı Belediye Başkanı Musa Işın’a teşekkür etti.

Programın sonunda konuşan Vali Işın İlahi sanatçısı Hasan Dursun ve ekibine teşekkür ederek başladı. Işın “Biz geçen sene valilik olarak bu etkinlikleri organize etmiştik, bu sene belediye olarak yapıyoruz. İnşallah size en güzel hizmetleri yapacağız.Allah bizleri size karşı mahcup etmesin. Özellikle hanım kardeşlerimizi tebrik ediyorum, her zaman yanımızdasınız. Mahallelerimizde Aile destek merkezleri yapıyoruz kadınlarımız içim. Ayrıca kadın ve çocuklarımızın rahat nefes almaları için parklar, gezinti alanları ve dinlenme alanları yapıyoruz.Allah sizlere güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Ağrı Halkı buna layıktır.Sadece bu sene 27 tane projemiz hazırdır. Bunların hepsini uygulayacağız. Söz verdik Ağrı’yı yaşanabilir bir haline getireceğiz.dedi. İlahi sanatçısı Hasan Dursun’a teşekkür eden Ağrı Valisi ve Belediye Başkanı Musa Işın kendisine plaket takdim etti.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Başkan Sayan: HDP ve CHP Kürtlere yeni tuzaklar kuruyor

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, HDP ve CHP’nin Kürtlere yeni tuzaklarkurduğunu belirtti.Sosyal medya hesabından konuya …