Ana Sayfa / GÜNDEM / Hamur Kaymakamlığına Hacıbektaş Kaymakamı Ahmet İhsan ÇİĞİL Atandı.

Hamur Kaymakamlığına Hacıbektaş Kaymakamı Ahmet İhsan ÇİĞİL Atandı.

01 Aralık 2016 Tarihli ve 29905 Sayılı Resmî Gazete de; Ekli listede görev yerleri ile ad ve soyadları yazılı şahısların karşılarında belirtilen görevlere atanması kararı yayımlanmıştır. Bu neticede Hamur Kaymakamlığına Hacıbektaş Kaymakamı Ahmet İhsan ÇİĞİL Atandı.

Hamur Kaymakamı Cüneyt MANİSA ise Şırnak Vali Yardımcılığına Atandı.

Ahmet İhsan ÇİĞİL Kimdir ?

Nisan 1981 tarihinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kocaeli, Bingöl ve İzmir İllerinde tamamladı.2005 yılında Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu ve 2007 yılında Mersin Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine adım attı. Konya İli, Kulu ve Hüyük İlçelerinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu.

         2009 Yılında Amerika Birleşik Devletlerinde University of Central Florida'da dil eğitimi aldı.05 Nisan 2010 tarihinde Seyitgazi İlçesinde Kaymakam olarak göreve başladı. İçişleri Bakanlığı’nın 2012/473 atama kararnamesi Aydıntepe Kaymakamlığı’na atandı. Son olarak 03.09.2014 tarihinde yayınlanan  atama kararnamesi İlçemiz Kaymakamlığına atanmıştır. Sayın Kaymakamımız Ahmet İhsan ÇİĞİL Evli ve 2 çocuk babasıdır. 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de “Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği” Konferansı Düzenlendi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde (AİÇÜ),  “Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği” Konferansı düzenlendi. AİÇÜ Kültür ve …