Ana Sayfa / GÜNDEM / GÜNCEL OKUMALAR VE YAZAR BULUŞMALARI PROJESİ

GÜNCEL OKUMALAR VE YAZAR BULUŞMALARI PROJESİ

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Ağrı Gençlik Merkezi tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın "Güncel Okumalar ve Yazar Buluşmaları" projesi gerçekleştirildi.

Proje kapsamında Yazar Metin Karabaşoğlu Gençlik Merkezinde gençlerle bir araya geldi.

Gençlik sorunlarının ele alındığı programda; Gençliğin yetişmesinde ailenin ve çevrenin önemini dikkat çekerek, gençlerin geleceğe hazırlanmasında her aşamadan yararlanması gerektiğini, eğitimli gencin vatanını milletini daha çok seveceğini vurgulayan Karabaşoğlu gençlere önemli bilgiler aktardı.

Program Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan iftar ile devam etti. İftar yemeğine; Gençlik ve Spor Bakanlığı müşaviri Selim Cerrah, Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Yazar Metin Karabaşaoğlu ve çok sayıda genç katılım sağladı.

İl Müdürü Aziz Sinan Alp, “Güncel Okumalar ve Yazar Buluşmaları” projesi kapsamında Ağrı’ya gelip gençlerle bir araya gelen Yazar Metin Karabaşoğlu’na ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri Selim Cerrah’a teşekkür etti.

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’un 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İçin Yayınlamış Oldukları Kutlama Mesajı

Vatan topraklarının işgal tehlikesi altında olduğu bir dönemde Aziz Milletimizin 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan yaktığı …