Ana Sayfa / GÜNDEM / Gözün Aydın Diyadin Cahit Yaşlı Belediye Başkan Aday Adayı

Gözün Aydın Diyadin Cahit Yaşlı Belediye Başkan Aday Adayı

Gözün Aydın Diyadin Cahit Yaşlı AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Diyadin sevdalısı kardeşiniz eski belediye başkanı Seyfettin Yaşlı’nın büyük oğlu olan Cahit Yaşlı bilgi ve birikimi ile Diyadin’e hizmet etmeye talip. Diyadin’i iyi bilen, kaplıcaların Türkiye’ye tanıtımını yapacak tek aday. Diyadin’de ki sosyal ve ekonomik eksikliklerin farkında olan tek aday olan Cahit Yaşlı adaylığını açıkladı.

Diyadin’den Belediye Başkan adayı olmak isteyen Cahit Yaşlı adaylık başvurusunu İlçe Başkanı Sezer Uğur Özmen’e yaptı. Diyadin’de Ak Parti İlçe Belediye Başkanlığı için ilk resmi başvuru bugün yapıldı.

Bizde Ağrı Haber Gazetesi olarak Diyadin Belediye Başkanı Aday Adayı Cahit Yaşlı’ya Başarılar diliyoruz.

Cahit Yaşlı Kimdir ?

15.04.1970 Yılında Diyadin’de doğdum. İlçenin sevilen ailelerinden olan Yaşlı ailesinin bir ferdiyim. Diyadin Ak Parti eski belediye başkanı Seyfettin Yaşlı’nın oğluyum. Yaklaşık 35 yıldır otomotiv sektöründe faaliyet gösteriyorum. Aynı zamanda 1993 yılından bu yana ilçemizde turizm taşımacılığı, şehirler arası otobüs işletmeciliği yapmaktayım. Ak Parti kuruluşundan bu yana parti içerisinde aktif rol almaya çalışan gönüllü parti üyesiyim. Vatanına ve milletine sadık, ülke ve bölge sorunlarına hakim olan biriyim. Ayrıca gerek ailem gerekse şahsım ilçenin sevilen, sayılan ilçe sorunları en iyi bilen ve çözüm noktasında yetkin durumdayım. Partimizin 2023 hedeflerine ilçemizde katkıda bulunup, bu hedeflere ilçemizi ulaştıracağıma inancım tamdır. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de Kulaçlar Engelleri Aşmak İçin Atıldı

AİÇÜ’de Kulaçlar Engelleri Aşmak İçin Atıldı Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde (AİÇÜ) ‘3 Aralık Dünya Engelliler …