Ana Sayfa / GÜNDEM / GÖKÇE VE ATMACA HALKA KARANFİL DAĞITTILAR

GÖKÇE VE ATMACA HALKA KARANFİL DAĞITTILAR

AK Parti Ağrı Milletvekili adayı Cesim Gökçe ve AK Parti Ağrı İl Başkanı Kemal Atmaca, il merkezinde bir çok cadde ve sokağa girerek vatandaşlara karanfil dağıttılar. Geçtiğimiz günlerde ataması yapılan ve kısa sürede yeniden kurulan AK Parti İl teşkilatı zaman kaybetmeden seçim çalışmalarına katıldılar. Milletvekili adayı Cesim Gökçe ile birlikte esnafları ziyaret eden il başkanı Kemal Atmaca, tüm esnafları ve vatandaşlara karanfil dağıttılar. Oldukça moralli oldukları gözlenen Gökçe ve Atmaca, uzun süre vatandaşlarla sohbet ederek sorunları dinlediler. Seçim çalışmalarının çok başarılı geçtiğini ifade eden AK Parti Ağrı Milletvekili adayı Cesim Gökçe, yoğun bir seçim süreci geçirdiklerini aktardı. Geceli gündüzlü çalışarak herkese ulaşmaya çalıştıklarını belirten Gökçe, “AK Parti’ye gönül veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 7 Haziran seçiminde AK Parti’nin iktidar olmadığını gören ve emanet oy kullanan birçok vatandaşımızın AK Parti’yi yeniden iktidar yapmak istediğini çok net görüyoruz. Yine şahsıma ve aday arkadaşlarıma gittiğimiz her yerde büyük bir tevehcuh var. Bu coşku tabi gittiğimiz yerlerde bizi mutlu ediyor. AK Parti halkın partisidir. AK Parti barışın, demokrasinin, adalet ve kalkınmanın adresidir. İnşallah halkımızın desteği ve duası ile ülkemiz ve ilimiz için Ak Parti yeniden iktidar olacak ve hizmetler gelmeye devam edecektir” dedi.
Uzun süre cadde ve sokaklarda esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Cesim Gökçe, daha sonra köylere gitmek üzere şehir merkezinden ayrıldı.

IMG-20151024-WA0005

IMG-20151024-WA0002

IMG-20151024-WA0004

IMG-20151024-WA0003

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Hamur-Tutak Yolunda Yakıt Tankeri Devrildi

Hamur-Tutak Yolunda Yakıt Tankeri Devrildi Hamur-Tutak karayolu istikametinde hareket halinde olan 35 AJ 7698 plakalı …

Bir yorum

  1. ağrılrıyım ağrıyı bu hale getirenlere yazıklar olsun özellikle ksaım akbulut neydin ne oldun senin için dava deyil çıkar öndeymiş