Ana Sayfa / GÜNDEM / Genel Sekreter Erhan Tenekeci 2017 Yılının İlk Toplantısı Yaptı

Genel Sekreter Erhan Tenekeci 2017 Yılının İlk Toplantısı Yaptı

Genel Sekreter Erhan Tenekeci merkez birim müdürleriyle, 2016 yılında tamamlanan çalışmaların genel değerlendirilmesi ve 2017 yılında yapılması planlanan projeleri görüşmek üzere bir araya geldi.

 

Toplantıda birim müdürleri, Genel Sekreter Erhan Tenekeci’ye yapılan bir yıllık çalışmalar hakkında bilgi verirken, birimler ve ilçeler arasında koordinasyonla sağlanan çalışmalar ile ilgili de değerlendirme yapıldı. İdare tarafından yürütülen işlerin takibi ve değerlendirilmesi açısından 2017 yılının ilk toplantısını yapan Genel Sekreter Tenekeci, yatırım programı kapsamında yapılması gereken çalışmaları ve uygulanacak yöntemleri masaya yatırdı.  

Özel İdare’nin görev ve sorumluluk bilinci içerisinde hareket ettiğini ve hizmetlerin Ağrı’nın her yerine, zamanında götürülmesi için gayret gösterdiklerini vurgulayan Genel Sekreter Erhan Tenekeci, 2016 yılının oldukça verimli geçtiğini belirterek "2016 yılında gösterdiğiniz başarılı çalışmalar ve hizmetlerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. 2016 yılı içerisinde yoğun bir iş süreci geçirdik. İdaremiz adına sorunsuz ve verimli güzel bir yıl oldu. Geniş bir aileyiz, büyük bir takımız. Ve daha büyük, her konuda ortak hareket eden bir takım olmalıyız” dedi.

 

Mahalli müşterek ihtiyaçların çözümünde vatandaş odaklı, sonuca yönelik, hesap verebilir, şeffaf bir yönetim anlayışıyla vatandaşlarımıza hizmet götürmenin çabası içinde olunması gerektiğini vurgulayan Tenekeci, “Hizmetlerden faydalanan kişilerin memnuniyetini artırmak ve etkinliğimizi güçlendirmek temel hedefimizdir" diye konuştu.

 

Yeni Yılda Yeni Projelerimizle Devam Edeceğiz

 

Yeni yılda da verimli çalışmalar ortaya koymak, yeni projeler üretmek, ilimize yeni yatırımlar kazandırmak için hep birlikte çalışacaklarını vurgulayan Tenekeci, “Yeni yılda ilimizdeki yoğun kar yağışının ardından ekiplerimiz kapanan köy yollarını açmak için sahada yoğun bir çalışma gösteriyorlar. 2017 yılının en etkin şekilde geçmesi için hangi adımların atılması gerektiğini düşünmek, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi israf etmeden doğru kararlar almak durumundayız. Kurum personelimizle mesai mefhumu gözetmeksizin, özveriyle yaptığımız çalışmaların, ilimiz adına değerli projelerin hızlı ve zamanında, en sağlıklı şekilde yapılması gerekmektedir. Kamu kaynaklarının rantabl şekilde kullanılması, İdaremiz adına mutluluk vericidir. Ekonomik, sosyal ve altyapı kalkınmanın bütün güzelliklerine ve imkânlarına sahip Ağrı’mızı idare olarak 2017 yılında da yapacağımız çalışmalarla daha iyi noktalara taşımak istiyoruz. Hedeflerimizden vazgeçmeden, sorunlara çözüm üreterek, engelleri aşarak yolumuza devam etmenin ve bunların yanı sıra yeni hedefler ortaya koymanın mutluluğunu ve gururunu taşıyoruz, taşıyacağız. Bu duygu ve düşüncelerle, ilimizin daha müreffeh yarınlara ulaşması yönünde bizlere yol gösterici olan, bizleri destekleyen, bizlerle birlikte hareket eden, yoğun mesai harcayan, zamanını, ilgisini ve desteğini esirgemeyen başta Sayın Valimiz Musa Işın olmak üzere, emeği geçen sizlere ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.  

 

Daha sonra birim müdürleri, genel iş ve işlemler, personel durumları, mali durumları ve 2017 yılında birimlerince sürdürülen projeler ile ilgili Genel Sekreter Erhan Tenekeci’ye bilgi verdi. Toplantı, dilek ve temenniler ile son buldu.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İLİMİZDE DOMATES HASADI YAPILDI

İlimiz Merkez Yazılı Köyü’nde Erol ŞAHİN’e ait domates tarlasında İl Müdürü Kenan ENGİN’in de katılımıyla …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.