Ana Sayfa / GÜNDEM / GENÇLİK SPOR YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARINI BAŞLATTI.

GENÇLİK SPOR YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARINI BAŞLATTI.

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı spor tesislerinde 5 –18 yaş arası gençlere; Atletizm, Badminton, Basketbol, Bedensel Engelliler, Cimnastik, İzcilik, Güreş, Halter, Hentbol, Judo, Karate, Masa Tenisi, Halk Oyunları, Vücut Geliştirme, Tenis, Boks, Kick Boks, Satranç, Halter, Taekwondo, Tenis, Voleybol, Yüzme(ücretli) ve futbol olmak üzere toplam 23 farklı branşta yüzme hariç ücretsiz olarak verilecek il spor merkezlerine kayıtlar başladı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, yaptığı açıklamada, çocukların yaz aylarında vakitlerini daha verimli geçirebilmesi ve küçük yaşta gençlere spor kültürünü aşılamak amacıyla spor okullarını açtıklarını söyledi.

Yetenekli sporcu yetiştirmeyi amaçladıklarını ifade eden Alp "Ücretsiz olan Yaz Spor Okulları 23 branşla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde faaliyetlerine yaz döneminde ara vermeden devam edecek. Nüfus cüzdan fotokopisi ve müdürlüğümüzde temin edilecek kayıt formu ile başvuru alınacaktır. İl Müdürlüğümüzde ki İl Spor Merkezinde öğrencilere ve velilere kayıt ve spor faaliyetleri hakkında detaylı bilgi verilmektedir" diye konuştu. Tüm gençleri yaz spor okullarına ve engelliler il spor merkezlerine davet eden Spor İl Müdürü Alp, Ücretsiz Yaz Spor Okulları ve engelliler il spor merkezi müracaatlarının Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisi birimine yapılabileceğini belirtti.

Yaz Spor Okulları 29 Haziran 2016 tarihinde açılacaktır.

 

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Murat Hançer’den Başhekim Op.Dr. Adem Aslan’a hayırlı olsun ziyareti

Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve  İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Gazeteci yazar Murat …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.