Ana Sayfa / GÜNDEM / Gençlik Spor İl Müdürlüğü Sporcu Velilerle Bir Araya Geldi

Gençlik Spor İl Müdürlüğü Sporcu Velilerle Bir Araya Geldi

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı Sporcu Eğitim Merkezi Müdürü Cemil Budak, Sporcu Eğitim Merkezi bünyesinde yetişen sporcu velileri ile bir araya geldi. Toplantı salonunda velilerle sporcuların genel durumunu değerlendiren Budak; “Biz her geçen gün büyüyen kocaman bir aileyiz. Karşılıklı sevgi, saygı ve dayanışma ile etkili ve kalıcı başarılar elde edeceğimize inanıyorum. Sporcularımız sportif başarıları yanı sarı okul derslerinde de başarılı olurlarsa bizlerde sizin kadar mutlu olacağız. Sporcu Eğitim Merkezimizde sporcularımızın tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Amacımız buradan Milli Takımlara ahlaklı, zeki ve başarılı sporcu kazandırmaktır. Bu hedefimize ulaşmak için siz değerli ailelerimizden de yardım almak istiyoruz. Çocuklarınızı motife ederek destek verebilirsiniz. Spor onların okulda ki derslerine mani olmuyor. Aksi halde derslere daha çok odaklanmalarına yardımcı oluyor.

Oldukça samimi ve bir aile ortamında gerçekleşen, birçok sporcu velisinin katıldığı toplantıda, veliler sporcu eğitim merkezinde memnun kaldıklarını belirttiler.

Toplantıdan sonra Sporcu Eğitim Merkezi Müdürü Budak, sporcu velileri ve sporcularla birlikte öğlen yemeği yedikten sonra tek tek tokalaşarak uğurladı.

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

HÜDA PAR’dan Ağrı Haber Gazetesi’ne ziyaret

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan ve yönetimi kentte yayın hayatını sürdüren Ağrı Haber …